Anime Vampire in the Garden od Netflixu prichádza s prvým trailerom. Vidieť v ňom veľa skvelých bojov a krvilačných príšer

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nová anime séria Vampire in the Garden odhaľuje prvý trailer. Premiéru uvidíme na malých obrazovkách budúci mesiac. Fantasy príbeh s krásnym vizuálom dorazí na Netflix16. mája 2022 a po mesiacoch čakania máme konečne lepší obraz o tomto nevídanom príbehu, v ktorom musí ľudstvo čeliť krvilačným upírom.

Prvý trailer k anime Vampire in the Garden

Ukážka nás hlbšie zoznamuje s jedným zo zlomových momentov príbehu, v ktorom je hlavná ženská hrdinka Momo uprostred zvláštnej existenčnej krízy. Dôvodom je situácia, v ktorej sa nachádza okolitý svet. Dôležitú úlohu zohráva aj upírka Fine a spoločne s Momo vytvoria naozaj silné puto, pretože veria, že niekde na Zemi sa nachádza miesto menom Eden, v ktorom dokážu upíri a ľudia koexistovať.

Vidieť taktiež prvky hororu a mrazivej temnoty, ktorú bude pri tematike upírov sprevádzať aj veľké množstvo vizuálneho násilia medzi dvomi frakciami. Objavujú sa aj všelijaké bizarné stvorenia s nadprirodzenými schopnosťami. Inými slovami, mystická atmosféra bude poháňať celý dej a určite sa máme na čo tešiť.

O réžiu sa postaral Ryotaru Makihara, ktorý stál v čele The Empire of Corpes. Pracoval aj na nesmierne populárnom anime Attack on Titan, ktoré sa taktiež zaoberalo ľudstvom na pokraji vyhynutia. Dizajn postáv riešil skúsený tvorca Tetsuya Nishio stojaci za vznikom niekoľkých skvelých anime sérií ako napríklad Naruto, YuYu Hakusho, Cowboy Bebop a Evangelion.

Vampire in the Garden trailer
Zdroj: animecorner.me

Oficiálna synopsa:

Osudové stretnutie človeka a kráľovnej upírov dokáže zmeniť svet. Od animačného štúdia WIT STUDIA a tímu talentovaných tvorcov prichádza nové anime Vampire in the Garden. Jednej studenej zimy ľudstvo svoj boj s upírmi nadobro prehralo a strácajú väčšinu miest, ktoré kedysi volali domov. Malá populácia tých, ktorí prežili, vytvoria svetelnú stenu, aby ich ochránila a poskytla miesto pre pokojný život. Protagonistka, Momo, žije utláčaný život, ale stále si želá koexistovať s nepriateľskými upírmi. Kým ľudským mestom zúri vojna, dôjde k jej stretnutiu s kráľovnou upírov a obaja sa vyberú hľadať miesto zvané Eden (Raj).

Páčil sa ti prvý vzrušujúci trailer k anime Vampire in the Garden? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -