Značka Vans prináša kolekciu s motívom Harry Potter! Ktoré tenisky vás zaujali?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, spojenie módy a filmov či seriálov máme naozaj radi. V minulosti sme vás informovali o kolekciách ako Adidas x Game of Thrones, Vans x Marvel či Nike x Creed II. Tentokrát však prichádza niečo, čo zaujme naozaj širokú škálu fanúšikov! O najnovšiu kolaboráciu sa postarala obľúbená americká značka Vans, ktorá sa tentokrát spája s knižnou a filmovou sériou Harry Potter.

Prvotného oznámenia sme sa dočkali na sociálnych sieťach značky, pričom nás presmerovalo na novú stránku tejto spolupráce. Dozvedeli sme sa, že táto kolekcia bude obsahovať obuv, oblečenie a doplnky – teda rovnako, ako tomu bolo pri spolupráci s Marvel.

Ako bude vyzerať spojenie Vans a Harry Potter?

Dátum vydania síce stále nepoznáme, no naskytol sa nám prvý pohľad na kolekciu tenisiek. Tá bude obsahovať štyri exkluzívne farebné prevedenia na štyroch klasických siluetách od Vans. Samozrejme, tieto farebné prevedenia sú rozdelené na základe fakúlt Rokfortu – Chrabromil, Bifľomor, Bystrohlav a Slizolin.

Chrabromil dostane model Sk8-Hi, Bifľomor sa dočká siluety Classic Slip-On, Bystrohlav bude mať Authentic a Slizolin to uzavrie s modelom Era. Ako už poznáme Vans, tak určite nepôjde o jediné tenisky v kolekcii. Už onedlho sa dočkáme aj ďalších spolu s oblečením a doplnkami ako pre mužov, tak aj pre ženy. Zatiaľ sme však dostali iba túto fotku.

Vans a Harry Potter
Zdroj: esquire.com

Kolekcia sa teda pomaly ale isto odhaľuje a veríme, že do mesiaca bude už aj dostupná. Vtedy však treba ihneď konať, pretože kolaborácia s Marvel zmizla behom pár dní.

[AKTUALIZÁCIA] Do sveta sa dostali aj ďalšie fotky pripravovaných tenisiek! Tie sú inšpirované Zlatou strelou, Záškodníckou mapou, smrťožrútmi či novinami Denný prorok.

Mohlo by vás zaujímať: Hra Harry Potter: Wizards unite

Tak čo, už máte svojho favorita? Nás osobne najviac zaujala silueta Era s náznakom hadej kože Slizolinu!

Zdroj: highsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -