Kolaborácia medzi značkou Vans a Marvel vychádza už dnes! Na aké kúsky sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vieme, nie sme fashion portál. Ale sme neobyčajný filmový portál. A aj my musíme bohužiaľ chodiť oblečení. Práve preto v našom šatníku nemôže chýbať nejaký kúsok oblečenia, ktorý je spojený s filmom. Naše najväčšie prosby tak vyslišala skatová značka Vans, ktorú pozná snáď každý. Ich najnovšia kolaborácia je totižto so samotným Marvelom, s ktorým si pre nás pripravili nádherné kúsky oblečenia a tenisiek. Podobné spojenie sme zažili ešte späť v roku 2013, kedy sa hrdinovia z Marvel objavili na klasických Vans siluetách ich najznámejších tenisiek. Tentokrát sa však dočkáme oveľa masívnejšej kolekcie, ktorá prináša tenisky, oblečenie a dokonca aj rôzne doplnky!

Vans a Marvel sa opäť spájajú!

Môžeme sa tešiť na motívy tých najznámejších hrdinov, akými sú Avengers, Black Panther, Deadpool, Iron Man alebo Hulk. Tých všetkých uvidíme na známych siluetách ako Old Skool, Authentic, SK8-Hi alebo klasické Slip-On. Naši obľúbení hrdinovia sa ďalej dostali na tričká, mikiny, šiltovky, ponožky, ruksaky, šľapky či bundy. Je toho naozaj veľa a určite máte z čoho vyberať. Dostupných tak bude viac ako 70 štýlov produktov pre všetky vekové kategórie. Toto je jednoducho niečo, čo si nemôže nechať ujsť žiaden fanúšik komiksových filmov! Nie je to predsa štýl dôjsť na premiéru v Black Panther, Deadpool alebo Captain Marvel teniskách?

Samotná kolaborácia vychádza už dnes a bude dostupná u všetkých dobrých predavačov značky Vans. Okrem všetkého usporadúva Footshop aj release akciu, na ktorej si budete môcť všetky kúsky obzrieť. Neskôr však budú dostupné aj online. Podľa všetkého zmiznú veľmi rýchlo, a tak by som nad kúpou moc dlho nerozmýšľal. každopádne, ešte ani ja sám neviem, do čoho pôjdem. Vybrať si zatiaľ môžete z našej galérie, ktorú sme rozdelili na tenisky, oblečenie a doplnky. Do komentárov nám potom nezabudnite napísať kúsok, ktorý vás zaujal najviac!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -