Megahit Netflixu podľa online hry pokračuje. Z novej ukážky naskakujú zimomriavky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na pokračovanie úspešného herného seriálu

Netflix nám prináša trailer na Arcane, pokračovanie milovaného seriálu vytvoreného podľa hry League of Legends. Priamo v ňom odhaľujú prekvapivú správu, v ktorej uvádzajú, že druhá séria bude zároveň poslednou. Novinku o náhlom ukončení však perfektne vyvažujú epickou akciou, ktorá vyeskalovala po prvej sérii bojom medzi ústrednými postavami a dvomi mestami.

Seriál sa sústreďuje na dve sestry, Vi a Jinx, ktorým hlasy prepožičali Hailee Steinfeld a Ella Purnell. Súrodenecká dvojica je od seba odlúčená a okolnosťami sa z nich stávajú protivníčky. Jedná stojí na strane fantastického, prosperujúceho steampunkového mesta Piltover, druhá zostáva v špinavom podsvetí s názvom Zaun.

Piltover volá po akcii

Medzi samotnými mestami panuje nevraživosť, tá bola však ešte viac vyhnaná na hrot, keď Jinx vystrelila raketu na koncil Piltoveru. Tam sme sa s prvou dávkou častí rozlúčili, čím išlo o poriadne veľký cliffhanger.

Nevieme aký je ich osud, podľa slov z novej ukážky to vyzerá tak, že viacero z nich neprežilo. Znamená to teda jediné: vojnu.

Matka Mel, jedna zo zástupkýň mesta, povolá do akcie Ambessa Medarda. Ide o originálnu postavu, ktorú neskôr pridajú aj do hry League of Legends. Chce drastické činy, poslať bojové jednotky do Zaunu, navždy vymazať akúkoľvek stopu po Silcových prívržencoch, medzi nimi aj Jinx, a samozrejme odstrániť aj nebezpečnú drogu shimmer.

arcane 2. séria jinx vi
Zdroj: Netflix

Konfrontácia Vi a Jinx navodzuje zimomriavky

Zbrane sa rýchlo chytá aj Caitlyn, tento raz ju vidíme so zopár novými vychytávkami. Nebudú chýbať ani Ekko, Heimerdinger či Sevika a pozrieme sa aj na nové postavy. Najviac zrejme prekvapuje Yordle s mechanickými končatinami, ktoré sa rozprestierajú do hrozivých drápov.

Ukážka končí tým, na čo nejeden fanúšik čaká. Konečné stretnutie dvoch sestier, ktoré nemôže dopadnúť inak ako poriadne napínavým a dynamickým súbojom. Už len po tejto scéne je náročné čakať na 2. novembra, na dátum, kedy bola ohlásená premiéra prvých troch epizód zo série.

Ako sa vám páčil trailer na druhú sériu Arcane? Užili ste si jeho dynamické momenty a strhujúci akciu? Čo hovoríte na súboj Vi a Jinx? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -