Filmy

Veľký spoiler od Bradley Coopera? Pozrite sa sami

V  poslednej dobe sa Marvel pohybuje okolo ich nového filmu Doctor Strange, ktorého natáčanie je už v plnom prúde. No ani sme sa nestihli žmurknúť a prichádza k nám ďalšia novinka z fantasy sveta Marvelu. Strážcovia Galaxie sa dávajú znova dohromady a chystajú sa na niečo nové, ale kto bude práve ten, čo sa im postaví do cesty? Bradley Cooper prezradil nové informácie, ale sám si nie je istý tým, čo prezradil.

Zatiaľ čo robil rozhovor pre svoj rozpracovaný film Burnt, dostal neočakávanú otázku. Kto bude nový “Badass” v nadchádzajúcom filme Strážcovia Galaxie? Otázku prekvapivo zodpovedal. Avšak všetko sa Vám zrúti pred očami, keď si uvedomíte, že on vlastne nevie, čo hovorí: “Ale Josh Brolin je zloduch, nie? Alebo je práve on ten hlavný zloduch? Bol aj v prvom filme. Hral práve to, čo sa volá otec.”

Cooper poskytol túto informáciu ako keby sa nič nedialo. Pravdepodobne si neuvedomil, že je to až príliš veľký spoiler. Dá sa však jeho tvrdeniu veriť? Josh Brolin, známy ako Thanos, je záporná postava, no nie? Bol za všetkým zlým v prvej časti, takže prečo by nemohol byť aj v druhej? Samozrejme treba dodať, kým Thanos plánoval svoje kroky, nikdy nebol priamym antagonistom  filmu.

Cooper pri rozhovore s MTV povedal o Thanosovi,  že “What’s his name’s dad”, a aké je jeho meno, podľa informácii, ktoré nám poskytol všetko odkazuje na darebáka z prvého filmu, Ronan The Accuser. Bolo by to zaujímavé , keby to bola pravda. Predsa, nie každí s modrou kožou je príbuzný, či? Je si Cooper istý tým, že nám rozpráva o nadchádzajúcej časti a nie o starej? Ak by to bola pravda, Thanos má naozaj syna. V Marvel svete nazývaný ako Thane. Stretli sme sa už s dvoma detmi Thanosa, stretneme ďalšieho v ďalšom pokračovaní? Všetko sú to len neoverené teórie a nemôžeme potvrdiť, že je to pravda. Pozrite sa na video pod článkom a napíšte nám do komentárov, čo si myslíte, že sa to tu deje.

Stále nechápete? Poďme teda ešte pridať troška benzínu do ohňa. Tu sa však v poslednej chvíli objavuje hrdina James Gunn, ktorý uhasí všetok oheň  a na svojom Twitteri pre fanúšikov zverejnil následovné:

bandicam 2015-11-09 23-50-49-109

Pre utíšenie situácie ešte pridal:

bandicam 2015-11-09 23-51-54-000

Pre tento krát Bradley Cooperovi odpustíme za nepravdivé informácie. No nemusí to byť pravda. Možno naozaj nakoniec prezradil pravdivé informácie a James Gunn sa len snaží zakryť tento fakt… Neostáva nič iné, len si počkať.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár