Venom 2: Carnage prichádza bol opäť odložený, ale už to ani nepočítame

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najväčším nepriateľom Venoma nebude Carnage, ale koronavírus. Očakávané pokračovanie Venom 2: Carnage prichádza bolo opäť raz odložené. Film sme mali pôvodne vidieť už v októbri minulého roka, než bol presunutý na jún 2021 kvôli pandémii. Ďalší dátum vydania padol na september, no ani ten už neplatí. Štúdio Sony Pictures je totiž rozhodnuté, že Venom 2 dostane riadnu premiéru v kinách.

Venom 2 opäť odložený

Tá bola koncom týždňa presunutá na 14. október 2021, teda o tri týždne neskôr. Na druhú stranu môžeme byť radi, že film nedopadol ako Morbius. Ďalší film z univerza Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC) tento rok neuvidíme vôbec, premiéru má 20. januára 2022. Všetkému je na vine infekčnejší delta variant ochorenia, ktorý aktuálne straší ľudí preč z kinosál. Otázkou teda ostáva, čo to znamená pre filmy z dielne Marvel Studios.

Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch dorazí už začiatkom budúceho mesiaca, 2. septembra. Jeho úspech určí, či sa Eternals dostanú do kín 4. novembra, ako je plánované. Najväčší otáznik visí nad Spider-Man: No Way Home, o ktorého osude rozhodujú Marvel aj Sony. Premiéru má naplánovanú na 16. decembra, avšak stále sme nedostali ani prvý trailer. O všetkom rozhodne situácia s delta variantom a zárobok Shang-Chiho a Venoma 2.

Dohoda medzi Sony a Netflixom

Medzitým Sony uzavrelo so streamovacím gigantom 18mesačnú dohodu o poskytnutí exkluzívnych licenčných práv počnúc rokom 2022. Na Netflixe tak skôr či neskôr uvidíme marvelovky Morbius s Jaredom Letom, ako aj pokračovanie animovaného filmu SpiderMan: Paralelné svety. Ako presne bude nová stratégia platiť medzi Netflixom a Sony netušíme, ale jedno máme potvrdené – filmy sa na Netflix dostanú až po tom, čo zažijú premiéru v kinách.

Sony Netflix
Zdroj: nandy0140.com, Netflix, Sony Pictures

Sony Pictures Universe of Marvel Characters

Komiksové univerzum štúdia Sony ani zďaleka neskončí pri Venomovi a Morbiovi. 12. januára 2023 má premiéru Kraven the Hunter, ďalší zo zloduchov, ktorý dostane sólový film. Do hlavnej úlohy ruského lovca pavúkov bol obsadený Aaron Taylor-Johnson. V príprave sú tiež filmy Madame Web, Jackpot, či seriál Silk. Sony dokonca už teraz plánuje prepojiť univerzá SPUMC a MCU, aby sa Spider-Man (Tom Holland) a Venom (Tom Hardy) mohli čo najskôr stretnúť v spoločnom súboji.

Čo hovoríte na to, že bol Venom 2: Carnage prichádza opäť odložený? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -