Venom 2 bude mať dvoch záporákov, objaví sa aj Carnageova priateľka Shriek

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Máme to potvrdené. Vo filme Venom 2 sa okrem záporného hrdinu Carnagea dočkáme aj niekoho iného. Z bohatého sveta Marvel prichádza nový charakter, ktorý sa taktiež zaradí na stranu zla. To znamená, že Eddie Brock (Tom Hardy) bude mať počas svojho druhého vystúpenia na striebornom plátne plné ruky špinavej práce. Podľa najnovších informácií bude novou zápornou postavou Shriek, aby znepríjemnila život celému svetu. Kto si zahrá túto ženskú úlohu zatiaľ oznámené nebolo a všetko je v procese príprav.

Shriek je v Marvel svete priateľkou Cletusa Kasadyho (Carnage), ktorého si v pokračovaní opäť zahrá Woody Harrellson. Herec sa po prvýkrát objavil v potitulkovej scéne pôvodného filmu Venom. Čo sa týka jeho novej priateľky, tá sa objavila ešte v starých komiksoch Spider-Man Unlimited, ktoré boli dejovo zaradené do udalosti s iným komiksom Maximum Carnage. Za zmienku určite stojí, že tento komiks ostáva jedným z najobľúbenejších a jeho udalosti sa navždy zapísali do histórie Marvelu. Dej sleduje Spider-Mana, ktorý sa spojí s Venomom, aby porazili spoločného nepriateľa Carnagea. Viete si takéto niečo predstaviť v podobe filmového spracovania? My určite áno!

Aké schopnosti v sebe skrýva nová záporná postava Shriek?

Skutočným menom Frances Barrison – mladá žena, ktorá svoj život zasvätila predaju drog. Jej hlavnou schopnosťou je manipulácia so zvukom, čo jej taktiež umožňuje strieľať z rúk energetické vlny. Okrem toho má schopnosť lietania a veľmi jednoducho sa dokáže dostať do mysle ľudí, čím v nevinných vyvoláva veľmi negatívne myslenie.

Svoje schopnosti nadobudla vďaka tomu, že sa narodila ako mutant. Počas svojho života bola taktiež vystavená Darkforce dimenzii, ktorá jej schopnosti prehĺbila. Shriek sa okrem svojho komiksového života objavila aj v niekoľkých animovaných seriáloch a videohrách.

zdroj: primetweets.com

Čo vieme o filme Venom 2?

Ďalšie podrobnosti o filme Venom 2 zatiaľ nemáme a všetko sa uchováva pod rúškom tajomstva. Pozitívnou správou je samozrejmý návrat Toma Hardyho a herečky Michelle Williams ako Anne Weying. A vzhľadom na to, že sa vo filme objavia dve záporné postavy, tak je možné, že taktiež uvidíme aj She-Venom v plnej akcii. Prvý film nám zrežíroval talentovaný Ruben Fleischer, ale povinnosti s jeho nadchádzajúcim filmom Zombieland: Double Tap mu nedovoľujú opäť zasadnúť do režisérskeho kresla. Aj preto bude veľmi zaujímavé sledovať nového režiséra Andyho Serkisa (Mowgli: Legend of the Jungle, Nádych pre lásku) ako zvládne neľahkú úlohu – prekonať svojho predchodcu a priniesť podobnú kvalitu, ktorú sme mohli vidieť v roku 2018.

Venom sa ešte minulý rok ukázal ako nečakaný hit, ktorý zaznamenal masívny úspech. Aj keď väčšina kritikov nebola stotožnená s prácou štúdia Sony, pár dní po premiére sa situácia začala obracať k lepšiemu. Ku dnešnému dňu si táto adaptácia Marvel komiksov zarobila nádherných 856 miliónov dolárov po celom svete. Takéto vysoké čísla zabezpečili filmu pokračovanie a taktiež pomohli spoločnosti Sony naštartovať iné pripravované projekty – Morbius a Madame Web.

Venom 2 by mal začať s výrobou začiatkom budúceho roka a dátum premiéry je ohlásený na 2. októbra 2020. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -