Venom 3 je už teraz veľký prúser. Zmätení fanúšikovia ho označujú za bordel

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Venom 3 ukázal veľký problém

Len včera Sony odhalilo trailer na tretí film s Tomom Hardym ako Eddie Brockom s jeho mimozemským symbiontom. Krátko po zverejnení to vyzerá, že Venom 3 má už teraz problém. Zmätení fanúšikovia ho označujú za bordel a poukazujú, že štúdio si komiksovým univerzom zarába na ďalší prúser.

Snímka s podtitulom The Last Dance naozaj nadviaže na záver z filmu Spider-Man: Bez domova. V ňom sa Venom ukázal v bare na pláži, kde na pulte nechal časť seba ako parazita. Kým by sme čakali, že sa začne šíriť po hlavnom vesmíre od Marvelu, v tejto ukážke sme videli ako ho zaistí vojenská organizácia.

Skákanie medzi vesmírmi Sony zatiaľ neprospelo

Túto jednotku vedie Chiwetel Ejiofor, ktorý sa už v Marvel filme objavil. V dvojici filmov Doctor Strange si zahral Morda, ktorý chcel zredukovať počet mágov. Tu je zrejmé, že ide o úplne rozdielnu postavu, divákov však aj tak nenechala pokojných iná vec. Časť Venoma bola zaistená v MCU, následne to opäť vyzerá, že sme znovu v Sony univerze.

Preskakovanie medzi vesmírmi alebo ich naznačovanie zatiaľ tomuto komiksovému svetu nikdy neprospelo. Jasným príkladom je príchod Vultura na konci filmu Morbius, ktoré skôr ako veľké naznačovanie na tímovku Sinister Six spôsobilo pobavenie divákov. Inak na tom nebolo ani Madame Web, ktorá sa snažila lákať na Spider-Mana (avšak bez neho) a stala sa veľkým prepadákom.

Pozeráme sa na Curta Connora?

Je tu však aj ďalší, ešte viac mätúci prvok. Ejiofor nie je jediným hercom, ktorý sa objavil už predtým. Na malý moment vidíme v dodávke herca Rhysa Ifansa. Ako vieme, on si zahral v Amazing Spider-Manovi postavu doktora Connorsa, z ktorého sa stal záporák Lizard (a poskytol mu aj hlas v snímke Bez domova).

Venom 3 tak vytvára ďalší problém s opakujúcou sa tvárou. Sony jeho rolu zatiaľ označuje len ako „hipík“, otázne však je, či sa nás nesnažia zavádzať. Ľudia sa tak na sociálnych sieťach pýtajú, či je to naozaj Ifans a či je jeho prítomnosť náhodná. Dokonca sa nevyhli ani vtipom, že Tom Rothman, predseda Sony Pictures, nerozumie chaosu, ktorý obsadenie herca vyvoláva.

Otázok násobne viac ako odpovedí

Je teda jasné, že trailer na Venom: The Last Dance vyvolal nemalé množstvo otázok a zmätku. Podobné kroky v minulosti štúdiu Sony nevychádzali, stále však existuje šanca, že práve tento kúsok to prelomí. Možno sa dočkáme ďalších vysvetlení v nasledujúcich ukážkach, alebo si budeme musieť počkať až na uvedenie filmu do kín 24. októbra.

Myslíte si aj vy, že si týmto Venom 3 už vopred vyrobil problém? Tiež vás mätie skákanie medzi univerzami a prítomnosť známych hereckých tvárí? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -