Trailer na Venom 3 je vonku. Marvel a Sony sa spojili a vytvorili fantastické dielo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Venom: The Last Dance

Spoločnosť Sony spája sily s Marvel Entertaiment a pre ich univezum s komiksovými postavami rozpútajú doteraz najväčší chaos, aký sme videli. Zverejnili trailer na film Venom: The Last Dance, pričom tretí diel série bude intenzívnejší a z rukáva vyťahujte nejedno eso – jedinečné spojenia a ešte viac symbiontov.

Tom Hardy sa do tretice vracia ako Eddie Brock. Vidíme, že stále s istými nezhodami s mimozemskou entitou, ale oddane chráni mesto pred kriminálnikmi. No je z inej planéty a na tej našej (a to dokonca vo viacerých realitách) existujú organizácie, ktoré nechcú, aby na Zem prichádzal z vesmíru ktokoľvek iný.

Naozaj nadväzuje na koniec filmu Bez domova

Snímka naozaj nadväzuje na potitulkovú scénu z filmu Spider-Man: Bez domova, rovnako ako nám tvorcovia sľubovali. Venom nechal kúsok zo seba v hlavnom Marvel univerze, táto vzorka je však rýchlo zaistená vojenskými jednotkami. Tie teraz prichádzajú, aby sa Eddieho spoločníka zbavili navždy.

Figuruje medzi nimi vedkyňa, ktorú si zahrala Juno Temple (Ted Lasso). Najviac oddaného bojovníka, ktorý dvojicu sleduje cez každé prostredie si zahral Chiwetel Ejiofor, ktorého sme už videli v inej roli vo filmoch Doctor Strange. Stávky sú naozaj vysoké, Eddie so symtiontom sa však nikde nevzdávajú a skúšajú posúvať aj svoje vlastné hranice (a symbiotický kôň je rozhodne poriadnym prekvapením pre divákov).

Venom The Last Dance symbiont
Zdroj: Marvel Entertaiment

Viac symtiontov, viac chaosu, viac šialenosti

Režisérka Kelly Marcel, ktorá bola autorkou scenára pre oba predošlé filmy, sa nedržala na zemi. Prináša poriadnu dávku nespútanej akcie, ktorú odhalia aj ďalší členovia Venomovej „rodiny“, špecifický drsný a čierny humor a iste nejeden poriadne bizarný moment.

Názov filmu môže naznačovať poslený diel zo série, rovnako na neho odkazujú aj nápisy z plagátov (Kým smrť nespraví svoju časť). Film si budeme môcť 24. októbra.

Ako sa vám páčil trailer na Venom: The Last Dance? Pôjde podľa vás o najlepší kúsok zo série alebo to v ňom trochu prepískli? Ktorý moment z ukážky vás najviac prekvapil? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; Marvel Entertaiment

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -