Mieri Morbius spolu s Venonom do MCU za Spider-Manom? Toto nám Sony odhalilo vrámci kampane

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Spider-Man to má trochu komplikovanejšie. Štúdiá Marvel Studios a Sony neustále rokujú o nových podmienkach pre tohto hrdinu. Keď už to však konečne vyzerá, že sa Kevin Feige dohodol s riaditeľom Sony, tak sa karty opäť zamiešajú. Jeden by si myslel, že Spider-Man ostáva vo svojom vesmíre, zatiaľ čo jeho nepriatelia vo svojom. Budú však nakoniec Venom a Morbius v MCU?

Trailer o upírovi menom Morbius nám na konci priniesol nečakaný zvrat. Vulture z filmu Spider-Man: Návrat domov sa ukázal v traileri, kde prehováral k Morbiovi. Táto scéna spôsobila chaos v našich oddelených filmových vesmíroch. Práva na Morbia vlastní Sony, a teda rovnako ako Venom, by mal ostať vo svojom vesmíre. Nový marketingový ťah nám však ukázal pravý opak!

Budú Venom a Morbius v MCU?

Keď sme dostali sólový film o Venomovi, tak už vtedy nám bolo jasne povedané, že k žiadnemu prepojeniu nepríde. Producentka Amy Pascal vtedy povedala, že film nemá žiadne spojenie s Peterom Parkerom. Odvtedy však pretieklo veľa vody a vyzerá to tak, že Sony a Marvel prerokovali novú dohodu, ktorá tieto vesmíry spojí.

Venom
Zdroj: hdqwalls.com; spidermandiy.com

Keďže Morbius ešte pretáča nejaké scény v LA, dočkali sme sa aj pár uniknutých fotografií z natáčania. Na nich je jasne vidieť autobusy, ktoré majú na sebe reklamu s nápisom „Kde je Spider-Man?„. Je teda jasné, že Morbius a Spider-Man sa naozaj odohrávajú v rovnakom vesmíre. No lenže čo taký Venom?

Šikovný marketingový ťah

Flash Thompson, fanúšik Spider-Mana číslo jeden prednedávnom vypustil story na svoj Instagram. Tento fiktívny účet vytvoril perfektný marketingový ťah, ktorý nás v postupných dávkach utvrdzuje, že Venom s Tomom Hardym skutočne patrí do filmového vesmíru Spider-Mana s Tomom Hollandom.

Flash tam hovorí o tom, ako mu chýbajú dni, kedy svet neničili upíri, mimozemšťania alebo lietajúci robo-ľudia. Nad nápisom Daily Bugle je taktiež nápis Upír v New Yorku?„. To je samozrejme narážka na Morbia. Ak si ale dobre všimnete, tak je vidno nápis, že zabijak Kasady je na úteku.

Cletus Kasady sa nám ukázal už na konci Venoma, kde si ho zahral Woody Harrelson. Ten by sa mal vrátiť ako Carnage v pokračovaní, no ako ukazujú noviny, zrejme ho nepustili za dobré správanie. Skutočne múdry marketingový ťah od štúdia Sony, nemyslíte?

venom 2 cletus kasady carnage
Zdroj: larutadelsorigens.cat

Kam zmizol Spider-Man?

Po konci filmu Spider-Man: Ďaleko od domova sa tajná identita Petera Parkera prevalila na svet. Teraz sa podľa všetkého schováva, zrejme aby uchránil svojich blízkych. Pravdepodobne sa ho nedočkáme až do filmu Spider-Man 3. Predtým k nám však dorazia filmy ako Morbius a Venom 2, a pravdepodobne práve tam dostaneme nové informácie o tom, kam sa Spidey stratil.

Niektoré zdroje polemizujú aj o tom, že vo filme Venom 2 si dá Tom Holland krátke cameo. Zatiaľ však nie je nič potvrdené a vy mimo našich priebežných noviniek môžete sledovať aj Instagram Flasha Thompsona. Možno sa nových informácií dočkáme skôr, než sa nazdáme.

Brali by ste Venoma v MCU? Tešíte sa na spojenie týchto vesmírov? Napíšte nám to do komentára!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -