Venom bude prístupný deťom! Ovplyvní to kvalitu výsledného filmu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Venom bude prístupný deťom!

Štúdio Sony už o pár mesiacov spustí svoj vlastný pripravovaný filmový vesmír. Ten bude plný známych ale aj menej známych Spider-Manových zločincov. Už v októbri to teda celé odštartuje Venom s Tomom Hardym, avšak asi trochu inak, než sa čakalo. Prvé zvesti, ktoré nám vraveli o tom, že sa dočkáme surového R-kového Venoma (povolená krv, brutálne násilie, nadávky, nahota) sa ukazujú ako falošné, keďže Sony sa podľa všetkého snaží pretlačiť rating PG-13, teda prístupnosť pre staršie deti (nevýrazná krv, žiadne hrubé nadávky, primerané násilie, žiadna nahota).

Ak vás to teda prekvapuje, verte mi, nemalo by. Stále to bude temnejší pohľad na komiksový žáner. Aj Návrat Temného Rytiera dokázal byť riadne temný, pritom bol ohodnotený ratingom PG-13. Každopádne, keby išlo o R film, bol by to veľmi hlúpy ťah od samotného štúdia, keďže by po prvýkrát museli uprednostniť kvalitu filmu pred ziskom. Toto hodnotenie by im totižto spôsobilo vymknutie sa cielovke, ktorá by automaticky na film nemohla ísť.

Takto budú môcť na film ísť aj mladí chlapci a štúdio teda získa dvojnásobne väčšiu šancu na vyšší zárobok. Vzhľadom na to, že tento narýchlo vytvorený film slúži jedine na vytvorenie vesmíru, kde by neskôr mohol byť aj sám Spider-Man, opäť budú potrebovať čo najviac divákov, aby na film išli. Každopádne, Sony iba dokazuje, prečo sa tento film vytvoril a za akým účelom. Scenár bol hotový za pár týždňov a natočený do pár mesiacov, ide len o mená čo predávajú – Venom a Tom Hardy. Každopádne, scenáristi 50 odtieňov šedej určite mohli prekvapiť a možno sa im aj napriek všetkým pochybám podarilo vytvoriť nový zaujímavý koncept, ktorý osvieži tento milovaný žáner. Bohužiaľ to bude bez brutálneho Venoma.

Tešíte sa na Venoma? Čo hovoríte na to, že nepôjde o tú surovú komiksovku, o akej sa predtým hovorilo? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -