Akým spôsobom by sa mohol ocitnúť Venom v MCU? Prinášame vám hneď niekoľko možností

Nenechajte si ujsť

TOP 6 filmových a seriálových online automatov

TOP 6 filmových a seriálových online automatov Výherné automaty v online kasínach už dávno nie sú len o tradičných ovocných symboloch, sedmičkách a monotónnych otočkách. Hráči čoraz častejšie obľubujú...

Trailer k filmu Godzilla vs. Kong je konečne vonku. Chystá sa súboj na život a na smrť?

Kaiju Godzilla a Kong prichádzajú a spolu s nimi nový trailer Premiéra filmu Godzilla vs. Kong z franšízy MonsterVerse je jednou z najočakávanejších udalostí tohto...

Získaj zľavy až 80 % na softvér a Windows 10 Pro už za 7,25 €

Začni rok 2021 s novým originálnym softvérom do tvojho PC. Zľavy až 80% a Windows 10 Pro už za 7,25 € V spolupráci s webom GoDeal24.com ti...

Prvé dojmy zo seriálu WandaVision – Ako na nás zatiaľ pôsobí unikátny sitkom z dielne štúdia Marvel?

Marvel je späť... Štúdio Marvel (pod taktovkou korporácie Disney) pomaly, no isto štartuje novú filmovú fázu, ktorú bude najbližších niekoľko rokov rozširovať. Plánov a podrobných...
Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Ocitne sa Venom v MCU? Po masívnom úspechu jeho filmu sa čoskoro dočkáme pokračovania. Je pravda, že príliš neuspel v očiach kritikov. Zato v srdciach fanúšikov rozhodne áno. Z hľadiska finančného úspechu si viedol Venom pomerne slušne, preto sa takmer hneď vrhli na produkciu druhej časti, ktorá nám odhalí Venomovho odvekého rivala, Carnagea.

Po vypustení traileru na film Morbius sme neverili vlastným očiam. Vulture na konci traileru? Tento zvrat nám poskytol odpoveď na otázku, či tento krvilačný upír zdieľa rovnaký vesmír so Spider-Manom z MCU. Ako je na tom ale Venom, ktorý patrí do rovnakého filmového sveta, ako spomínaný Morbius?

Ako sa ocitne Venom v MCU?

venom v mcu
Zdroj: ign.com

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako Sony nenápadne uviedlo kampaň, ktorá nám bola ukázaná skrz postavu Flasha Thompsona. Kampaň obsahovala narážky na Morbia, ale taktiež aj na vraha Kasadyho, ktorý sa ukázal v potitulkovej scéne vo Venomovi.

Je takmer jasné, že sa k MCU pridá aj Venom Toma Hardyho. Nie je však ešte potvrdené, že akým spôsobom by sa to malo stať. My sa ale teraz spoločne pozrieme na tie najpravdepodobnejšie scenáre, akými by sa to dalo uskutočniť. Ako sa teda ocitne Venom v MCU?

Venom existuje vo vesmíre, kde aj Morbius – ten je ale spojený s MCU

venom v mcu
Zdroj: thewrap.com

Venom 2, rovnako ako jeho filmový predchodca patria, do Sony Mavel Universe. Po tom, ako zlyhal reštart série The Amazing Spider-Man, sa Sony vrhlo na celkom iný projekt, ktorý im vyšiel. Teraz však prichádza Morbius, ktorý taktiež zdieľa vesmír aj s MCU.

Vyzerá to, že Morbius je akási spojka medzi týmito dvoma vesmírmi. Film Venom 2 je síce plánovaný do SMU, technicky zato už ale od počiatku existoval zároveň aj v MCU. Pokiaľ je táto teória pravdivá, film Morbius nám určite prezradí viac.

Vulture sa ocitne vo filme Venom 2 a začne sa zhromažďovať Sinister Six

venom v mcu
Zdroj: cnet.com

Michael Keaton bol úplne prvým záporákom pre Spider-Mana v MCU. Sme si istí, že Vulture má ešte väčšie plány. To nám prezradila aj potitulková scéna, kde sa ho Scorpion pýtal na identitu pavúčieho muža. Je isté, že sa Vulture ukáže vo filme Morbius. Dúfajme ale, že sa nebude jednať o nejaké bezvýznamné cameo. To by bol poriadny podraz od tvorcov.

Na druhú stranu je však možné, že sa Vulture zahrá na Nicka Furyho. Ten bude rovnako ako on chodiť z filmu do filmu a bude si zbierať podobne zmýšľajúcich jedincov. Mohol by to byť základ pre nastávajúcu anti-skupinu Sinister Six. Postupom času by sa teda Vulture mohol dopočuť o Venomovi a možno sa jeho camea dočkáme aj vo filme Venom 2.

Eddie Brock bude pracovať pre Daily Bugle

venom v mcu
Zdroj: hd-report.com

Namiesto prepojenia s Venomom sa dočkáme prepojenia s Eddiem Brockom. Je to veľmi pravdepodobné, keďže sa aj Daily Bugle na obrazovke MCU objavil úplne po prvý raz až teraz. Je to ale spoločnosť, ktorá ide cez mŕtvoly a práve Eddie Brock by mohol byť vhodným kandidátom na reportáž o odhalenej identite Petera Parkera.

Na druhej strane je to práve Daily Bugle, ktorý vydal článok o upíroch v NYC a úteku Cletusa Kasadyho z väzenia. A kto iný, ako Eddie Brock spolu s kamošom Venomom by sa toho článku mohli chytiť? Toto je doposiaľ najpravdepodobnejšia teória vzhľadom na to, že kampaň na Instagrame ukazuje článok Daily Bugle a na prvej stránke článok o Carnageovi.

Tom Holland sa objaví vo filme Venom 2

Spider-man vs venom
Zdroj: movieweb.com

Asi najviac očakávaný scenár je ten, kde sa Peter Parker objaví vo filme Venom 2. Pôvodne sa mal Peter ocitnúť v prvej časti. Táto scéna však bola v post-produkcii vystrihnutá. Pokiaľ sa teda skutočne má uskutočniť otvorenie brány Venoma do MCU, prvé kroky by mali prísť zľahka, a teda by sme sa mohli dočkať camea Toma Hollanda.

Spider-Man 3 by bol teda veľmi zaujímavý. Nie len preto, že sa prevalila Spideyho identita, ale taktiež by sa dej mohol sústrediť na boj medzi Spider-Manom a Venomom. A Tom Holland po boku Toma Hardyho? Myslím si, že nejednému z nás by sa splnil jeho sen.

Toto teda boli najpravdepodobnejšie scenáre, ako by sme sa mohli dočkať prepojenia SMU a MCU. Najbližšiu informácie zrejme dostaneme až vo filme Morbius, ktorý k nám príde už v júli tohto roku. Máte aj vy nejaké nápady, ako inak by do MCU mohol zavítať Venom?

Tešíte sa na spojenie SMU a MCU? Myslíte si, že sa dočkáme Sinister Six s Venomom? Napíšte nám to do komentára!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Kevin Hart bol obsadený do filmu Borderlands. Stvárnením známej postavy vraj uvidíme jeho celkom novú stránku

Kevin Hart vo filme Borderlands Špekulácie na internete sa objavili už pred nejakým časom, teraz je to však oficiálne. Kevin Hart bol obsadený do filmu...

Seriál The Witcher: Blood Origin od Netflixu spoznal meno hlavnej herečky v úlohe elfskej bojovníčky Eile

Netflix oznámil malinký kúsok z hereckého obsadenia ich nadchádzajúceho pokračovania k úspešnej sérii Zaklínač. Pripravovaná novinka s názvom The Witcher: Blood Origin nám vyrozpráva príbeh...

Disney pripravuje pokračovanie k obľúbeným filmom Príšerky s.r.o. Akú bude mať podobu a kto sa oň postará?

Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie Konečne sme sa dočkali ďalších nových informácií o pripravovanom pokračovaní našich obľúbených detských filmov. Príšerky s.r.o. (známe aj ako Monsters, Inc....

Konzolový cross-gen hit pre všetkých? | Sackboy: A Big Adventure RECENZIA

Sackboy: A Big Adventure RECENZIA Recenzovaná verzia: PlayStation 4 Pred pár mesiacmi prebehol veľký launch novej generácie konzol, pričom s tým sa spravidla spájajú i exkluzívne...

Dobrodružná ženská hrdinka na výprave s drakom? Pozrite si nový trailer na animák Raya and the Last Dragon od Disney

Trailer na Raya and the Last Dragon Disney prinieslo nový plagát a trailer na ich chystaný animák Raya and the Last Dragon. Takto dostávame konečne...