Akým spôsobom by sa mohol ocitnúť Venom v MCU? Prinášame vám hneď niekoľko možností

Nenechajte si ujsť

Nick Fury dostane vlastný seriál a hra Among Us 2 bola zrušená! – RESTART #2

Rýchly súhrn noviniek zo sveta filmov, seriálov a hier s názvom RESTART vám budeme prinášať každý utorok a piatok o 19:00! Druhú časť okrem...

Gerard Butler čelí koncu sveta | Greenland: Posledný úkryt RECENZIA

Greenland: Posledný úkryt RECENZIA Greenland: Posledný úkryt RECENZIA - V záplave superhrdinských filmov sa len málokedy dočkáme blockbusteru s iným námetom, ktorý nevsádza všetko na...

Pokračovanie filmu Warcraft a prvá vesmírna reality šou?! – RESTART #1

Dovoľujeme si vám predstaviť projekt, na ktorom sme usilovne pracovali počas leta. Toto je RESTART, náš nový formát videí, ktorý sme pre vás vytvorili...

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...
Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Ocitne sa Venom v MCU? Po masívnom úspechu jeho filmu sa čoskoro dočkáme pokračovania. Je pravda, že príliš neuspel v očiach kritikov. Zato v srdciach fanúšikov rozhodne áno. Z hľadiska finančného úspechu si viedol Venom pomerne slušne, preto sa takmer hneď vrhli na produkciu druhej časti, ktorá nám odhalí Venomovho odvekého rivala, Carnagea.

Po vypustení traileru na film Morbius sme neverili vlastným očiam. Vulture na konci traileru? Tento zvrat nám poskytol odpoveď na otázku, či tento krvilačný upír zdieľa rovnaký vesmír so Spider-Manom z MCU. Ako je na tom ale Venom, ktorý patrí do rovnakého filmového sveta, ako spomínaný Morbius?

Ako sa ocitne Venom v MCU?

venom v mcu
Zdroj: ign.com

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako Sony nenápadne uviedlo kampaň, ktorá nám bola ukázaná skrz postavu Flasha Thompsona. Kampaň obsahovala narážky na Morbia, ale taktiež aj na vraha Kasadyho, ktorý sa ukázal v potitulkovej scéne vo Venomovi.

Je takmer jasné, že sa k MCU pridá aj Venom Toma Hardyho. Nie je však ešte potvrdené, že akým spôsobom by sa to malo stať. My sa ale teraz spoločne pozrieme na tie najpravdepodobnejšie scenáre, akými by sa to dalo uskutočniť. Ako sa teda ocitne Venom v MCU?

Venom existuje vo vesmíre, kde aj Morbius – ten je ale spojený s MCU

venom v mcu
Zdroj: thewrap.com

Venom 2, rovnako ako jeho filmový predchodca patria, do Sony Mavel Universe. Po tom, ako zlyhal reštart série The Amazing Spider-Man, sa Sony vrhlo na celkom iný projekt, ktorý im vyšiel. Teraz však prichádza Morbius, ktorý taktiež zdieľa vesmír aj s MCU.

Vyzerá to, že Morbius je akási spojka medzi týmito dvoma vesmírmi. Film Venom 2 je síce plánovaný do SMU, technicky zato už ale od počiatku existoval zároveň aj v MCU. Pokiaľ je táto teória pravdivá, film Morbius nám určite prezradí viac.

Vulture sa ocitne vo filme Venom 2 a začne sa zhromažďovať Sinister Six

venom v mcu
Zdroj: cnet.com

Michael Keaton bol úplne prvým záporákom pre Spider-Mana v MCU. Sme si istí, že Vulture má ešte väčšie plány. To nám prezradila aj potitulková scéna, kde sa ho Scorpion pýtal na identitu pavúčieho muža. Je isté, že sa Vulture ukáže vo filme Morbius. Dúfajme ale, že sa nebude jednať o nejaké bezvýznamné cameo. To by bol poriadny podraz od tvorcov.

Na druhú stranu je však možné, že sa Vulture zahrá na Nicka Furyho. Ten bude rovnako ako on chodiť z filmu do filmu a bude si zbierať podobne zmýšľajúcich jedincov. Mohol by to byť základ pre nastávajúcu anti-skupinu Sinister Six. Postupom času by sa teda Vulture mohol dopočuť o Venomovi a možno sa jeho camea dočkáme aj vo filme Venom 2.

Eddie Brock bude pracovať pre Daily Bugle

venom v mcu
Zdroj: hd-report.com

Namiesto prepojenia s Venomom sa dočkáme prepojenia s Eddiem Brockom. Je to veľmi pravdepodobné, keďže sa aj Daily Bugle na obrazovke MCU objavil úplne po prvý raz až teraz. Je to ale spoločnosť, ktorá ide cez mŕtvoly a práve Eddie Brock by mohol byť vhodným kandidátom na reportáž o odhalenej identite Petera Parkera.

Na druhej strane je to práve Daily Bugle, ktorý vydal článok o upíroch v NYC a úteku Cletusa Kasadyho z väzenia. A kto iný, ako Eddie Brock spolu s kamošom Venomom by sa toho článku mohli chytiť? Toto je doposiaľ najpravdepodobnejšia teória vzhľadom na to, že kampaň na Instagrame ukazuje článok Daily Bugle a na prvej stránke článok o Carnageovi.

Tom Holland sa objaví vo filme Venom 2

Spider-man vs venom
Zdroj: movieweb.com

Asi najviac očakávaný scenár je ten, kde sa Peter Parker objaví vo filme Venom 2. Pôvodne sa mal Peter ocitnúť v prvej časti. Táto scéna však bola v post-produkcii vystrihnutá. Pokiaľ sa teda skutočne má uskutočniť otvorenie brány Venoma do MCU, prvé kroky by mali prísť zľahka, a teda by sme sa mohli dočkať camea Toma Hollanda.

Spider-Man 3 by bol teda veľmi zaujímavý. Nie len preto, že sa prevalila Spideyho identita, ale taktiež by sa dej mohol sústrediť na boj medzi Spider-Manom a Venomom. A Tom Holland po boku Toma Hardyho? Myslím si, že nejednému z nás by sa splnil jeho sen.

Toto teda boli najpravdepodobnejšie scenáre, ako by sme sa mohli dočkať prepojenia SMU a MCU. Najbližšiu informácie zrejme dostaneme až vo filme Morbius, ktorý k nám príde už v júli tohto roku. Máte aj vy nejaké nápady, ako inak by do MCU mohol zavítať Venom?

Tešíte sa na spojenie SMU a MCU? Myslíte si, že sa dočkáme Sinister Six s Venomom? Napíšte nám to do komentára!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Toto sú predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales. Medzi nimi aj dva kostýmy

Predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales Hra Spider-Man: Miles Morales odhalila svoje predobjednávkové bonusy na PlayStation 4. Hráči, ktorí si titul zakúpia pred vydaním (12....

Vieme, kedy sa kazašský reportér Borat vráti v pokračovaní. Film Borat 2 si pozrieme online

Pripravte sa, komický kazašský reportér Borat sa vráti ešte tento rok. Pred pár mesiacmi bol herec a komik Sacha Baron Cohen zahliadnutý pri nakrúcaní...

5 nových hier na Steam, o ktoré si možno nezakopol a stoja za povšimnutie (september)

Na Steam vychádza denne nespočetne veľa noviniek, niekedy je náročné všimnúť si všetky z nich a preto sme sa na tie najnovšie hry v...

Hlavný zloduch Marvel seriálu Hawkeye bol odhalený. Poznáte túto komiksovú postavu?

MCU seriál Hawkeye je na ceste a štúdio Marvel nám stále neodhalilo hlavnú zápornú postavu, ktorá bude znepríjemňovať život Clintovi Bartonovi. Toho si samozrejme...

Blumhouse chystá adaptáciu knihy Stephena Kinga, Podpaľačka. Kto si zahrá jednu z hlavných úloh?

Blumhouse a kniha Podpaľačka Blumhouse chystá adaptáciu knihy Podpaľačka. Film vychádza z predlohy jednej z najznámejších kníh Stephena Kinga, ktorú vydal ešte v roku 1984....