Vianočná ponuka PlayStation prináša skvelú príležitosť na nákup darčekov pre hráčov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Skvelá príležitosť na nákup vianočných darčekov pre hráčov a hráčky po roku je späť a s ňou akčné ceny vybraných herných titulov.

PlayStation vianočné zľavy
PlayStation vianočné zľavy; Zdroj: PlayStation

PlayStation vianočné zľavy

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes predstavuje vianočnú ponuku PlayStation zliav na vybrané herné tituly. Zvýhodnené ceny platia od dnešného dňa do 24. decembra alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka zahrňuje viac než šesťdesiat hier, od tých najnovších až po tie legendárne herné klasiky a VR tituly.

Skvelým darčekom tak môžu byť kritikmi vychválené tituly pre PS5 konzolu, ako je napríklad Ratchet & Clank: Rift Apart za 46,99 €, Marvel’s Spider-Man Miles Morales (PS5) za 38,99 € alebo Demon’s Souls, tiež s cenovkou 38,99 €. Fanúšikov Death Stranding poteší Director’s Cut verzia tejto hry pre PS5 za 38,99 €. Milovníkom japonskej kultúry a samurajského obdobia poteší Ghost of Tsushima Director’s Cut pre konzolu PS5 a PS4 za 46,99 €.

death stranding novinky
Zdroj: fuentitech.com

Pokiaľ hľadáte tipy na darčeky pre majiteľov PS4 konzoly, radosť im urobíte napríklad zábavnou 3D plošinovkou Sackboy: A Big Adventure za zvýhodnených 34,99 €, najúspešnejšou hrou roka 2020 v podobe The Last Of Us Part II v cene 19,99 € alebo ďalším postapokalyptickým dobrodružstvom Days Gone za 15,99 €.  

Naladiť sa na nadchádzajúce pokračovanie obľúbených sérií, prípadne dohnať herné resty, môžu fanúšikovia s ponukou z kolekcie PlayStation HITS, v ktorom sa nachádza napríklad God of War, Gran Turismo Sport či Horizon Zero Dawn. Tieto a ďalšie herné tituly z ponuky PlayStation HITS sú vo vianočnej ponuke za 9,99 €.

25 nových PS5 hier
Zdroj: gamerpoint.com.br

Playlink a PS VR

Hľadáte zábavu pre silvestrovské oslavy s priateľmi? Zabezpečte si niektorú z herných peciek pre viac hráčov v podobe Playlink titulov. K hraniu nepotrebujete ďalšie ovládače, stačí si na svojich mobilných telefónoch nainštalovať príslušnú aplikáciu. Spestrite si tak čakanie na nový rok napríklad zábavnými kvízmi Knowledge is Power, skákaním v Chimparty alebo detektívkou Hidden Agenda. Všetky Playlink párty hry sú aktuálne dostupné za jednotnú cenu 9,99 €.  

V prípade, že sa chystáte potešiť svojich blízkych pod stromčekom headsetom PlayStation VR, nezabudnite im k nemu dokúpiť tiež niektorú z VR hier z akčnej ponuky. Napríklad Iron Man VR za 22,99 €, Until Dawn: Rush of Blood za 7,99 € alebo Blood & Truth v cene 16,99 €.

Kompletnú ponuku zliav v rámci vianočnej akcie nájdete vo vybraných predajcov alebo na https://www.playstation.com/sk-sk/.

Ceny uvedené v tlačovej správe sú doporučené maloobchodné a môžu sa líšiť u jednotlivých retailerov.

Zdroj: TS PlayStation

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -