Filmy

Vianočný Deadpool film pozná svoj názov ale aj dátum premiéry! O čom to bude?

Vianočný Deadpool film pozná svoj názov!

Po novom už Deadpool nesmie chýbať ani na štedrovečernom stole. Ako sme už pred pár týždňami ohlasovali, síce sme si očakávané pokračovanie Deadpoola užili už začiatkom tohto roka, po novom si ho užijeme znova aj na jeho konci. Do kín už tento december totiž dorazí špeciálny vianočný Deadpool film, ktorý práve včera dostal oficiálny názov a dátum premiéry. Štúdio navyše konečne zverejnilo aj informácie, ktoré nám vravia, o čom to celé vlastne bude.

Všetky zvesti, ktoré ste o tomto projekte mohli v minulých týždňoch počuť sú nakoniec pravdivé. Predsa len pôjde o špeciálne zostrihanú PG-13 verziu filmu Deadpool 2. Bez nadávok a bez krvi, avšak s pár novými scénami navyše, ktoré vraj štáb dokázal natočiť za deň. Tie by mali obsahovať scény s Deadpoolom a hercom Fredom Savageom, ako mu na posteli číta z detskej knižky o Deadpoolovi.

vianočný deadpool film

Zdroj: superheronews.com

Špeciálny zostrih filmu sa teda bude volať Once Upon a Deadpool, čo by v našom preklade mohlo znieť ako: Kde bolo, tam Deadpool. V USA je film naplánovaný na 12. december, avšak pre zvyšok sveta je zatiaľ nepotvrdený. Pôjde teda o tretiu verziu filmu Deadpool 2. Tá druhá vyšla na Blu-Ray diskoch ako špeciálna nadupaná verzia, ktorá bola o niečo dlhšia a mohla si dovoliť ešte viac nadávok a krvavého násilia.

Prečo sa teda štúdio rozhodlo do kín poslať PG-13 verziu? Ak si myslíte, že je to len kvôli rýchlemu zárobku, mýlite sa. Určitá čiastka z predaja lístkov totižto pôjde na charitu. Aj oficiálna kampaň filmu na boj s rakovinou sa dokonca oficiálne na určitý čas premenuje z Fuck Cancer na Fudge Cancer. Reynolds sa ešte priznal, že súhlasil s týmto zostrihom len ak štúdio splní dve jeho podmienky. Prvou bolo, že výťažok z filmu pôjde charite a tou druhou, že bude môcť uniesť herca Freda Savagea. Vraj bola druhá podmienka trochu komplikovanejšia, avšak očividne sa mu ju podarilo presadiť.

Čo hovoríte na názov vianočného Deadpool filmu? Chcete vidieť túto PG-13 verziu Deadpool 2? Ste radi, že výťažok z predaja lístkov pôjde charite? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  1 Comment

  Pridaj komentár