Vianočný program TV JOJ a Markízy obsahuje okrem známych klasík aj zopár prekvapení

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slovenské televízne stanice a ich tohtoročný vianočný program

Najznámejšie televízne stanice už zverejnili ich program počas sviatkov. Nechýbajú známe klasiky, a okrem rozprávok si pozrieme aj zopár noviniek.

TV JOJ

Štedrý deň:

Klasickú animovanú Popolušku od Disney si pozrieme už o 14:00. O 15:15 sa budeme tešiť z animáku Doba Ľadová 2. 16:45 sa môžeme tešiť z úspešného animovaného hitu Na vlásku, o 18:30 ho vystrieda mrazivé Ľadové kráľovstvo.

Tak ako každý rok, na televíznych obrazovkách nebude chýbať Kevin McCallister. O 20:15 ho uvidíme v klasikách Sám Doma a Sám Doma 2: Stratený v New Yorku. Neskôr si priaznivci romantiky užijú premiéru filmu Zostaň so mnou. Diametrálne odlišný film v podobe nestarnúcej Smrtonosnej Pasce 2 si pozrieme po polnoci.

Sám Doma
Sám Doma

Prvý sviatok vianočný:

Už o 13:45 bude čas na ruskú premiéru snímky Mystery of Snow Queen, tú podvečer vystrieda americká komédia V utajení, neskôr slovenská premiéra filmu Kapitán Sabeltann. Návrat na televízne obrazovky zažije Vilo Rozboril a jeho Vianočný špeciál V siedmom nebi. Po tom bude nasledovať snímka Nič nás nerozdelí. V noci si zasa užijeme akčný film November Man.

Markíza

Štedrý deň:

Už o 6:50 ráno začne kralovať Pyšná princezna, ktorú o 8:20 vystrieda Princ a Večernice. O 16:55 sa dočkáme nestarnúcej Perinbaby a o 19:00 si pozrieme Popelku.

Večer o 20:45 nás schladí ruský Mrázik, o 22:30 sa zasa dočkáme Vianočného prekvapenia.

Mrázik
Mrázik

Prvý sviatok vianočný:

Od 10:05 sa dňa zmocní ako prvá Princezná se zlatou hvězdou, o 11:20 zasa Popolvár najväčší na svete. Klasiky o 13:05 vystrieda animák Ja, zloduch. O 15:00 sa zasa presvedčíme, že vskutku je Soľ nad zlato.

Večerný program ovládne preimiérová Dračia nevesta, o 22:40 príde Čas plný zázrakov.

Ostatné televízne stanice a ich vianočný program

Štedrý deň:

TV Dajto nám od 10:10 až do 20:15 poskytne maratón seriálu Pod kupolou, odvysiela totiž všetkých 13 častí prvej série. Potom možno uvítate zmenu v podobe nesmrteľného Ramba vo filme Prvá Krv.

Rambo
Rambo

TV Doma si pre divákov pripravila Dokonalé Vianoce o 14:50 a 16:25 sa dostane na radu Vianočný posol lásky.

Prvý sviatok vianočný:

Na TV Dajto bude pôsobiť podobná atmosféra ako deň dozadu, divákov totiž čaká maratón druhej série seriálu Pod kupolou a večer bude opäť besniť Rambo v pokračovaní tejto filmovej série.

TV Doma ponúkne snímku Mária, matka Ježíšova o 16:10, neskôr nás čaká Vianočné vyznanie o 20:00. Večer o 21:40 zakončí film Stromček želaní.

Zaujala vás nejaká novinka, alebo radšej iba ostanete u klasikách? Alebo či televíziu počas sviatkov ani nezapnete, nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -