Vianočný špeciál #1: Slávne osobnosti z filmového priemyslu narodené na Vianoce

Nenechajte si ujsť

Vianoce, ktoré by mali byť sviatky o rodine, sa nepochybne blížia. Bohužiaľ čím ďalej tým viac sú o darčekoch a teda vlastne aj o peniazoch. Ale veď čo už nie je o peniazoch? Ale Vianoce priniesli aj iný druh darčekov, taký, ktorý vidíme bežne doma v televízii. Reč je o hercoch a iných ľuďoch z filmového priemyslu, ktorí si na príchod na svet nemohli nájsť lepšiu dobu ako počas týchto sviatkov pokoja. Samozrejme, prináša to aj svoje nevýhody, ako to, že majú o oslavu menej. Ale keďže sú to slávnejší a zabezpečený ľudia, pochybujem, že im to vadí. Poďme sa teda pozrieť na to, ktoré osobnosti z filmového plátna sme si našli pod stromčekom.

Ostatné články z vianočného špeciálu nájdete tu:

VIANOČNÝ ŠPECIÁL 2016

24.Decembra

Austin Stowell (31)

Austin nepochybne ako chlap patrí k tej atraktívnej zložke. Niet preto divu, že v roku 2009 si zahral vo seriály The Secret Life of the American Teenager, kde si zahral nemenej atraktívnu postavu menom Jesse. No, možno s trošku menej dobrým menom. Tiež sa objavil po boku ďalšieho sexy kolegu Liama Hemswortha v romantickej dráme Love and Honor.

Austin Stowell

Amaury Norasco (45)

Amauryho ste mohli postrehnúť ako kriminálnika Fernanda Sucre v populárnom seriály Prison Break. V seriály si zahral ale muža s dobrým srdcom aj keď možno nie na najlepšom mieste. To, že Amaury je muž dobrého srdca tiež, potvrdzuje aj fakt, že študoval medicínu a bol na dobrej ceste stať sa doktorom. Bohužiaľ kvôli seriálu sa svojho sna vzdal.

Amaury Nolasco

Moose (†16)

Filmový priemysel potrebuje vo filme rôznych ľudí a nie len to. Svoje miesto v tomto priemysle majú aj zvieratá. K takým patril aj tento psík menom Moose, ktorý sa narodil na vianoce roku 1990. Bohužiaľ vo vysokom veku 15 rokov počas leta 2006 zomrel. V priebehu svojho života si zahral napríklad vo filme My Dog Skip, kde bol na plátne po boku svojho syna Enza.

25.December

Annie Lennox (61)

Annie je staršia, ale húževnatá dáma. Počas svojho života bola 3 krát vydatá a presne o 1 krát menej rozvedená. Jej (zatiaľ) posledné manželstvo sa začalo v roku 2012, odkedy je manželkou Mitcha Bessera. Síce nie je veľkou herečkou, ale jej meno určite stojí za povšimnutie. Annie totižto tvorí hudbu do filmov ako X-Men:Apocalypse. Za hudbu do filmu Pán Prsteňov: Návrat kráľa dokonca dostala Oskara aj Zlatý Glóbus.

Humphrey Bogart (†58)

Málo kto ho asi pozná, ale opýtajte sa starých rodičov. Humphrey bol narodený tesne na prelome 19. a 20. storočia a jeho meno je pre mnohých legendou. V roku 1952 vyhral Oskara za hlavnú úlohu vo filme The African Queen.

26.December

Jared Leto (44)

Jareda vám snáď ani nemusím predstavovať. V poslednej dobe ho môžete poznať napríklad ako Jokera vo filme Suicide Squad. Čo však napríklad možno neviete je to, že Jared sa snažil do svojej role vžiť rôznymi zaujímavými spôsobmi. Nerobilo mu problém poslať kolegovi potkana či zanechávať ľudom okolo seba znepokojivé odkazy. Bohužiaľ, Joker (ten pravý) bude aj napriek Jaredovej snahe vždy len jeden.

Jared Leto

Kit Harington (30)

Alebo inak Jon Snow. Tak ho poznajú milióny sledovateľov jedného z najpopulárnejších seriálov Game of Thrones. Zaujímavosťou je napríklad to, že s jeho seriálovou láskou Igritte, ktorú si zahrala Rose Leslie, randí aj v skutočnosti. Jona… Teda Kita poznáme aj ako hlavného hrdinu vo filme Pompeii.

Kit Harington

Beth Behrs (31)

Americká herečka známa hlavne z komediálneho seriálu 2 Socky, kde si zahrala jednu z hlavných úloh. Vzrastom malá (165 cm) no hereckým duchom veľká osobnosť. Tiež však prelietavá. Počas života stihla žiť na miestach ako je Pensylvánia, Virgínia, Los Angeles a iné. Seriál 2 Socky jej priniesol mnoho ako napríklad jej najlepšiu kamarátku Kat Dennings, ktorá bola tiež v tomto diele hlavnou postavou.

Tak tu to máme. Slávne osobnosti (a chlpáč), ktoré sme si mohli rozbaliť na Vianoce počas rôznych rokov. Myslíte, že nejaký budúci talent si rozbalíme aj tieto Vianoce? Určite nám dajte vedieť čo si myslíte. 

Foto: patch.com, latintrends.com, elle.com, extra.com, aceshowbiz.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -