VIDEO: Takto to dopadne, keď neviete, že ste si kúpili elektromobil

Nenechajte si ujsť

Internet je zaujímavé miesto, kde sa môžu dostať videá, aké dúfate, že tam nikdy neuvidíte. A keď sa na nich sami objavíte, môže prísť veľké sklamanie. To muselo zažiť už niekoľko majiteľov elektromobilov, ktorí zrejme ani nevedia, že jeden vlastnia.

Elektromobil a tankovanie? Nie je problém

Na YouTube je zverejnených už niekoľko videí, kde sa ľudia pokúšajú natankovať benzín alebo naftu do svojho elektromobilu. Dnes vám ponúkame to najnovšie, kedy sa mladý muž snaží dotankovať svoju Teslu Model 3. Predtým, ako vôbec začne tankovať, samozrejme dopredu zaplatí, ako je to už v Amerike bežné. Nádrž, do ktorej by natankoval benzín, hľadá skoro všade, avšak márne. Možno mu pomôže Google, alebo ho len privedie z veľkého omylu, v ktorom doteraz žil?

Sme len ľudia a chyby sa stávajú

Dúfame, že sa aj samotný chlap na videu pobavil a neberie si svoju chybu príliš k srdcu. Stať sa môže čokoľvek a určite nie je prvý ani posledný. Nabudúce si dá určite pozor, či pôjde tankovať benzín, alebo radšej svoj elektromobil niekde dobije. Vy si spravte popcorn a poriadne sa zabavte!

Čo si myslíte o takýchto omyloch? Myslíte si, že väčšina z nich je len nafingovaná, aby mali z toho autori videnia na YouTube a iných sociálnych sieťach?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -