Discord nám predstavil prvých 7 hier, ktoré budú v obchode! Čo na nás čaká?

Nenechajte si ujsť

Ako sme už pred niekoľkými týždňami písali, doteraz komunikačný program Discord, ktorý bol v poslednej dobe populárny najmä niekoľkými skvelými funkciami, ktoré sme na ostatných komunikačných programoch nemali, prichádza s novým obchodom. Dnes už vieme aj to, že na Discorde budú exkluzívne hry, a dokonca vieme aj aké!

Vieme, aké hry prídu na Discord ako prvé!

Nové hry budeme môcť kúpiť na Discorde len cez limitovaný čas. Máme tu novinky, ktoré nevyzerajú zle, no určite nemajú potenciál byť tie najlepšie a najpopulárnejšie.

Minion Master

Minion Master je kartová co-op hra, ktorá nebude stáť nič. A to minimálne v Early Access. Hra sa taktiež už nachádza na Steame, avšak tam za ňu musíme zaplatiť 5€.

Mad Machines

Mad Machines je dosť nepodarená, lacná kópia Rocket League, kde však nehráme s autíčkami, ale s robotmi. Popravde, hra vyzerá úplne zle.

At Sundown

At Sundown je jedna zo zaujímavejších hier, vyniká najmä grafikou. Je to krásna deathmatch strieľačka. Okrem verzie na PC bude aj na konzole.

Sinner: Sacrifice for Redemption

Sinner: Sacrifice for Redemption prichádza na konzole už v októbri a až neskôr bude hra dostupná aj ako PC verzia. Ak si pozriete trailer tak uvidíte, že je naozaj zvláštna.

Last Year: Nightmare, King of the Hat, Bad North

Last Year: Nightmare je hororová hra, v ktorej hráme za tínedžerov, ktorí sú naháňaní príšerami. Príbeh bude prebiehať v 90-tych rokoch minulého storočia. Trailer vyzerá naozaj dobre a na túto hru sa ja osobne teším asi najviac.

King of the Hat

King of the Hat je hra, ktorá nestojí ani za to, aby som o nej niečo napísal. Je to klasická 2D skákačka, v ktorej používame svoj klobúk ako zbraň proti nepriateľom.

Bad North

Bad North je strategická hra, kde máme svoj ostrovček, vojsko a loď, s ktorými dobývame ostatné ostrovy. Hra bola oznámená už skôr ako ostatné.

Čo hovoríte na hry, ktoré uvidíme v novom Discord obchode? Napíšte nám váš názor na ne do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -