Vieme, kedy uvidíme Fantastické zvery 2!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fantastické zvery 2 tu budú skôr ako sme si mysleli!

Fantastické zvery len teraz prišli do kín a už sa rozpráva o pokračovaní. Nuž ale, ohlásili si to sami. Štúdio z toho chce 5 dielnu sériu, musí sa začať robiť. Síce film dostáva pozitívne hodnotenia, predsa len dostal na seba tvrdšiu kritiku. Konkrétne s rozvíjaním postáv a miešaním zla do filmu. Tvorcovia teda budú musieť toto všetko zobrať do úvahy a snažiť sa pokračovanie urobiť lepším. Nech teda odpovieme na začiatočnú otázku. Fantastické zvery 2 uvidíme v Novembri 2018!

Film bude opäť režírovať David Yates, ktorý by údajne mal zostať pri všetkých dieloch. Druhý diel by sa teda už mal začať zameriavať na spájanie so svetom Harryho Pottera. Už vieme, že Dumbledore sa vo filme objaví. Ako teda bude prebiehať celkový vývin zla (teda Grindewalda) už sa musíme nechať prekvapiť. Čo ale na pokračovanie povedal samotný Yates? „Momentálne sme v preprodukcii. Natáčať začneme v Júly. Veľmi sa na pokračovanie teším. Bude veľmi odlišné od prvého filmu. Bude to ako sen. Bude to temné, zaujímavé and lyrické, celkovo odlišné od prvého filmu. Pre Jo (Rowlingovú) to bude testament, kde ukáže, že sa nebude neustále opakovať. Načrtne do niečoho, čo bude popravde veľmi nezvyčajné. To je pre mňa ako filmového tvorcu veľmi vzrušujúce“. Do pokračovania sú zatiaľ napísaní len Eddie Redmayne a Johnny Depp.

Samozrejme sa Yates ešte štúdiu poďakoval za túto príležitosť. Miluje svoju prácu a miluje svojich kolegov. Zaujímavé na jeho slovách bolo to, keď povedal, že pokračovanie bude temné. Ak sa pozriete na ostatné odporúčania a recenzie, prvý diel by sme maloletým nedovolili. Či je teda temná strana v HP svete lepšia, to už je len váš názor. Osobne myslím, že viac temnoty zlý nápad nie je. Určite sa teším, čo nám Yates ukáže, no pôjdem na film už s väčšími očakávaniami a s väčším kritickým okom.

Aké máte z tohto filmu pocity? Bude podľa vás pokračovanie lepšie ako jeho predchodca? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -