Netflix odhaľuje seriál Vikingovia: Valhalla, spoznajte mená hercov a hlavné postavy

Nenechajte si ujsť

OFICIÁLNE: J.J. Abrams pracuje na novom filme o Supermanovi. Bude prvýkrát čiernej pleti?

Filmové štúdio Warner Bros. prichádza na povrch s úžasnou novinkou. Komiksový Superman z DC dostane ďalší sólový film. Naposledy sa tak stalo v roku...

Mission: Impossible 7, Top Gun: Maverick a ďalšie Paramount filmy uvidíme online už 45 dní po premiére v kinách

Kino priemysel utržil ďalšiu ranu pod pás. Štúdio Paramount sa vydalo v stopách Warner Bros. a Universal, svoje filmy prinesú na streamovaciu službu krátko...

Poznáme oficiálny názov tretieho Spider-Mana s Tomom Hollandom. Tradične obsahuje aj slovo Home

Oficiálny názov filmu Spider-Man 3 Spider-Man patrí k najobľúbenejším superhrdinom na Zemi. Svoje o tom hovoria aj tri filmové série, pričom posledná sa tento rok...

Prvý pohľad z filmu Spider-Man 3 dorazil. Spoločne s ním vidieť aj tri podivné titulné názvy

Jeden z najočakávanejších MCU projektov Spider-Man 3 nás konečne prekvapil prvou várkou nových fotografií priamo z filmu. Vidieť na nich môžeš klasické trio školákov,...
Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nasaďte si helmu, chyťte do ruky štíť a pripravte sa na ďalšiu poriadne šialenú severskú výpravu v nadchádzajúcom seriáli Vikingovia: Valhalla, o ktorý sa tentokrát postará Netflix.

Ani sme si nestihli uvedomiť koniec pôvodného seriálu Vikingovia a k dnešnému dňu už okrem príbehu poznáme aj herecké obsadenie, ako aj hlavné postavy, ktoré si nižšie spomenutí herci zahrajú. Ste pripravení na nové dobrodružstvo?

Seriál Vikingovia: Valhalla spoznal svojich hercov a hlavné postavy

Tvorca Vikingov Michael Hirst prezradil, že výroba prvej séria je dokončená a seriál by mal debutovať na Netflixe niekedy v rokoch 2021 – 2022. Čo môžeme považovať za úspech, nakoľko situácia vo svete je stále potláčaná pandémiou nového koronavírusu. Takto sa k seriálu vyjadril Hirst:

“Prvú sériu sme natočili v Írsku, v rovnakom štúdiu ako pri pôvodnom seriáli za veľmi pozoruhodných okolností. Mali sme v tíme asi 30 COVID pracovníkov. Boli ubytovaní vo veľkom hoteli, aby mohli umiestniť všetkých hercov do karantény. Testovali nás dvakrát denne. Bolo to úspešné a stratili sme len tri dni. Seriál bude vyzerať síce trochu inak, ale stále je to skvelé.”

Podrobný zoznam hercov a ich postáv:

Vikingovia: Valhalla
Zdroj: collider.com

Sam Corlett ako LEIF ERIKSSON

Grónčan vyrastajúci na okraji sveta pochádza z utiahnutej rodiny ponorenej do starej pohanskej viery. Leif Eriksson je neohrozený námorník a tvrdý chlap, ktorý do nového sveta Vikingov prinesie veľa násilia.

Frida Gustavsson ako FREYDIS ERIKSDOTTER

Freydis je taktiež verná starým bohom. Rovnako ako jej brat, do Kattegatu prichádza ako outsider, no veľmi rýchlo sa z nej stáva hrozba, ktorú netreba podceňovať.

Leo Suter ako HARALD SIGURDSSON

Harald sa narodil vo vikingskej šľachte a je jedným z posledných vikingských berserkerov. Charizmatický, ambiciózny so schopnosťou spojiť Odinových stúpencov a kresťanov do jedného celku.

Bradley Freegard ako KRÁĽ CANUTE

Dánsky kráľ, ktorý je múdry, dôvtipný a bezohľadný vodca Vikingov. Dokáže si svojich priateľov držať blízko a nepriateľov ešte bližšie. Jeho ambície formuje priebeh dejín v 11. storočí a stáva sa z neho kľúčová osobnosť vikingského veku.

Jóhannes Jóhannesson ako OLAF HARALDSON

Haraldov starší nevlastný brat, ktorý je fyzicky veľmi zdatný a ambiciózny. Môžeme ho zaradiť do kategórie prísnych a nemilosrdných Vikingov. Okrem iného je “starozákonný” kresťan.

Laura Berlin ako EMMA NORMANDY

Mladá Emma pochádza z Normandie a má v sebe vikingskú krv. Jej politické názory sú veľmi bystré a radí sa medzi najbohatšie ženy v Európe.

David Oakes ako EARL GODWIN

Ultimátny survivor a hlavný radca anglického kráľa. Jeho prefíkané spôsoby ho v politickej sfére dostali naozaj vysoko.

Caroline Henderson ako JARL HAAKON

Veľká bojovníčka a tolerantná vodkyňa, ktorá vládne v Kattegate pevnou rukou. Aj keď bola svojho času Pagan, dokázala si v náročnom období udržať postavenie vodkyne a je otvorená všetkým vieram. Stane sa mocným mentorom Freydis, ktorú priťahuje jej múdrosť.

Pollyanna McIntosh ako KRÁĽOVNÁ ÆLFGIFU

Vypočítavá a ambiciózna dánska kráľovná, ktorá má obrovský vplyv v bojoch o politickú moc naprieč celou severnou Európou. Svoje čaro využíva vo veľkom štýle a vždy si dokáže presadiť záujmy svojej vlasti.

Asbjørn Krogh Nissen ako JARL KÅRE

Tento Viking predstavuje pre všetkých obrovskú hrozbu a preferuje staré pohanské spôsoby, ktoré nikomu nič nedarujú.

Čo hovoríte na zoznam hercov a postáv, ktoré sa ukážu v pripravovanom spin-off seriáli Vikingovia: Valhalla? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Tri nové Pokémon hry hlásia návrat Diamond a Pearl; RPG s otvoreným svetom príde budúci rok

Tri nové Pokémon hry Séria Pokémon oslavuje 25. výročie od vydania prvých hier Pokémon Red a Blue z roku 1996. Kartičky idú na dračku, vďaka...

Nový Blade v MCU nebude pre dospelých, Deadpool teda zostáva jedinou výnimkou

Blade reboot s hodnotením PG-13 Blade reboot bude očividne menším krvákom, ako keď sme tohto lovca upírov videli prvý raz. Vtedy ho stvárnil Wesley Snipes...

Ôsma epizóda seriálu WandaVision obsahovala potitulkovú scénu, vďaka ktorej sa vyrovnajú sily vo Westview

Tento článok obsahuje SPOILERY z ôsmej epizódy seriálu WandaVision. Pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, prečítajte si článok neskôr. Potitulková scéna ôsmej epizódy WandaVision Ide do tuhého....

Paranormal Activity 7 alebo seriál Lúpež po taliansky? Toto a ešte oveľa viac uvidíš exkluzívne na Paramount+

Aj keď tento svet nemá naozaj núdzu o streamovacie platformy, niektoré popredné filmové štúdiá sa k takejto forme digitalizácie dostali až teraz. Reč je...

OFICIÁLNE: J.J. Abrams pracuje na novom filme o Supermanovi. Bude prvýkrát čiernej pleti?

Filmové štúdio Warner Bros. prichádza na povrch s úžasnou novinkou. Komiksový Superman z DC dostane ďalší sólový film. Naposledy sa tak stalo v roku...