Dostali sme prvý pohľad na seriál Vikingovia: Valhalla. Tešiť sa môžeš na ďalšie ikonické postavy zo severskej histórie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Očakávaný seriál Vikingovia: Valhalla katapultuje divákov 100 rokov po udalostiach pôvodného seriálu a k dnešnému dňu nám Netflix prostredníctvom krátkeho videa konečne poskytol prvý pohľad do novej série.

Showrunnerom seriálu je opäť Michael Hirst, s ktorým úzko spolupracuje jeho dlhoročný parťák Jeb Stuart. Obaja tvorcovia považujú nadchádzajúci projekt za akési pokračovanie, aj keď sa všade uvádza pod pojmom spin-off. Cieľom série bude vzdať patričnú poctu severskej histórii a tomu, ako sa odkazy významných historických postáv vzájomne prelínajú.

Prvý pohľad na seriál Vikingovia: Valhalla

Dej bude sledovať vykorisťovanie a dobrodružstvá niektorých z najpozoruhodnejších (neslávne známych) mien v severskej histórii. Medzi hlavné postavy príbehu patria Harald Hardrada (Leo Suter), prieskumník Leif Eriksson (Sam Corlett) a jeho sestra Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson).

V seriáli taktiež účinkujú Laura Berlin, Bradley Freegard, Caroline Henderson, Leo Suter a Jóhannes Haukur Jóhannesson. Všetci sa spoločne ocitnú v úplne novej dejovej línii z 11. storočia, na ktorej budú hľadať slávu a pochopenie. No boj o prežitie v neustále vyvíjajúcom sa svete nebude vôbec jednoduchý.

Vyjadrenie Michaela Hirsta k príbehu seriálu:

„Kedykoľvek sa hlavné postavy stretnú vo veľkej sále v Kattegate, rozprávajú sa o minulosti. Sedia za tým istým stolom, ako Ragnar Lothbrok, Lagertha, Bjorn Ironside a Ivar Boneless, ktorí sú teraz už len mýtickými postavami aj v rámci tohto seriálu. Je to skvelé prepojenie a poskytneme divákom perfektný pohľad na minulosť. Pre sledovanie Valhally nepotrebujete vedieť, kto je Ragnar. Ale veríme, že sa ľudia nad tým pozastavia a vrátia k pôvodnému seriálu, aby preskúmali všetky tieto úžasné mystické postavy. Všetko sme to prepojili zaujímavým a fascinujúcim spôsobom.“

Páčil sa ti prvý pohľad do seriálu Vikingovia: Valhalla od Netflixu? Ktorej z hlavných postáv budeš fandiť tentokrát? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -