VIP premiéra filmu Šťastný nový rok bude v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štrbské Pleso – Láska má mnoho podôb, ale nakoniec si každého nájde. Príďte sa o tom presvedčiť 30. novembra, kedy bude v Grand Hoteli Kempinski VIP premiéra vianočnej romantickej komédie Šťastný nový rok.

Nepremeškajte exkluzívnu príležitosť a vyberte sa koncom novembra do tatranského Grand Hotela Kempinski High Tatras, v ktorom sa odohráva dej tejto novinky od režiséra Jakuba Kronera. Ako prví tak budete sledovať príbehy štyroch priateliek, Hany (Táňa Pauhofová), Marcely (Antónia Lišková), Barbi (Zuzana Norisová) a tehotnej Veroniky (Gabriela Marcinková), ktoré sa stretnú na lyžovačke vo Vysokých Tatrách a hľadajú tu životné šťastie. Spolu s nimi si tak užijete rôzne komické a romantické situácie.

komédia Šťastný nový rok
Zdroj: telkac.zoznam.sk

Sme veľmi poctení a zároveň sa tešíme, že si naši hostia môžu v rámci pobytu exkluzívne pozrieť medzi prvými túto romantickú komédiu. Veľká časť sa totiž natáčala v našom Grand Hoteli Kempinski High Tatras, kde sme hostili vynikajúcich českých i slovenských hercov. Vďaka predpremiére tak v novembri spoločne oslávime „Šťastný nový rok“,“ hovorí o VIP premiére Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

Prekvapením pre všetkých hostí bude nepochybne stretnutie s režisérom novej komédie Jakubom Kronerom či scenáristkou Adrianou Kronerovou. „Samozrejme, že nebudú chýbať ani herci z filmu. Naši hostia sa tak na After Party stretnú s legendárnou herečkou Emíliou Vášáryovou, Marekom Majeským, Gabrielou Marcinkovou, Jánom Koleníkom či Jakubom Prachařom,“ dodáva Kathrin Noll.

Súčasťou pobytu sú raňajky, vstup do jedného z najkrajších spa ZION SPA LUXURY a možnosť zakúpiť si lístky na VIP premiéru, kde sa stretnete so známymi hercami českej a slovenskej filmovej scény. Zároveň bude pre vás pripravená večera formou bufetu. Viac informácií nájdete na hotelovej stránke www.kempinski.com/hightatras.

Zdroj: MediaCentral TS

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -