Žáner zombie vládne svetom. Trailer k uruguajskému hororu Virus: 32 sľubuje veľa krvi a nechutností

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Streamovacia platforma Shudder (bohužiaľ nie je k dispozícii na Slovensku bez VPN) zverejnila trailer k novému hororu Virus: 32. Exkluzívny hororový streamer nedávno získal distribučné práva k filmu, čím si zabezpečil, že tento dobre vyzerajúci zombie kúsok uvidíme po celom svete.

V hlavnej úlohe sa predstaví Paula Silva ako Iris, slobodná matka, ktorá pracuje ako nočný strážca opusteného športového klubu. Keďže Iris nemá v živote nikoho, kto by jej pomohol postarať sa o dcéru Tatu, je nútená vziať 8-ročné dievčatko so sebou do práce. Nanešťastie pre Iris, obe sa ocitnú v celom športovom komplexe osamote, až do momentu, kedy sa na scéne objaví horda nemŕtvych.

Mrazivý trailer k zombie hororu Virus: 32

Virus: 32 vytvára desivú vzrušujúcu životnú cestu osamelej matky, ktorá sa zúfalo snaží zachrániť svoju dcéru pred zombie apokalypsou. To všetko v kombinácii s ohromujúcou vizuálnou estetikou, ktorá poteší nejedného fanúšika zombies.

Najnovšia ukážka má všetko to, čo by mal dobrý zombie horor obsahovať – nedôveryhodných preživších, krvilačných zombies a temnú atmosféru. Virus: 32 však obsahuje aj jeden výnimočný prvok, ktorý pri iných zombie filmoch nenájdeme. Po každom výboji energie/výbuchu zostanú zombíci neschopní pohnúť sa na tridsaťdva sekúnd. Čo poskytne preživším malé okno času, ktoré môžu využiť na útek alebo na boj.

Ako je zvykom pri latinskoamerických hororoch, Virus: 32 sľubuje, že využije hororový žáner na diskusiu o sociálnych problémoch osamelých matiek. O réžiu sa postaral Gustavo Hernandez, ktorý naposledy zapôsobil pri svojom debute The Silent House. Vo filme taktiež účinkujú Daniel Hendler a Sofia Gonzalez. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale na platforme Shudder by sa mal film objaviť začiatkom jari.

Páčil sa ti trailer k zombie hororu Virus: 32? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -