Slovenské GTA potrebuje tvoju pomoc. Vivat Slovakia prinesie otvorený svet v Bratislave 90. rokov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vivat Slovakia je videohra s otvoreným svetom zmenšenej Bratislavy počas divokých 90. rokov. Mestská akcia v plne 3D priestore so slovenským prostredím a dabingom.

V otvorenom svete môžeš voľne šoférovať akékoľvek dobové auto, strieľať s inventárom zbraní alebo sa vydať po ikonickej Bratislave v jej najtemnejšom období 90. rokov.

Vivat Slovakia
Zdroj: Team Vivat

Hru dabujú poprední slovenskí a českí herci ako Marián Labuda, Lukáš Frlajs, Milan Žitný či Kristína Svarinská. Hra je zameraná na lineárnu príbehovú linku, pričom každá misia vychádza z reálnej udalosti v 90. rokoch.

Team Vivat posledné roky pracuje na hre Vivat Slovakia, no teraz potrebuje pomoc od hráčov a fanúšikov projektu, aby mohli hru dokončiť. Práve beží crowdfundingová kampaň s unikátnymi odmenami v podobe umiestnenia vlastnej postavy do hry, vlastných grafík, odkazov na steny v podobe graffiti či dokonca nadabovania si vlastného príbehu.

Vivat Slovakia
Zdroj: Team Vivat

Základná odmena je plná hra Vivat Slovakia za najnižšiu možnú cenu v hodnote 20 eur. Team Vivat denne vyrába hru o ktorej mnohí z nás snívali, no teraz potrebuje tvoju pomoc.

www.startlab.sk/vivatslovakia

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -