Ostatné

Ako sa tvorili vizuálne efekty k filmu Strážcovia Galaxie 2? Rocket Raccoon bez kože vám vyvolá traumu!

Film Guardians of the Galaxy vol. 2 je nepochybne jedným z vizuálne najkrajších a najfarebnejších Marveloviek tohto roka (aspoň po príchod Thor: Ragnarok). Celý film je v podstate postavený práve na úžasných a prepracovaných vizuálnych efektoch, ktoré nás sprevádzali celým filmom. Odohráva sa to predsa vo vesmíre, musí to byť krásne, však? Firma, ktorá pracovala na najnovšom filme režiséra Jamesa Gunna sa volá Framestore a práve oni nám v novom videu ukázali kúzlo VFX (vizuálnych efektov). Pokiaľ vás zaujíma vznik otváracej sekvencie alebo Rocket Raccoon bez kože, video je niečo pre vás. Predstavujeme vám kúzlo dnešných filmov:

Ako vznikli vizuálne efekty k filmu Strážcovia Galaxie 2?

Video sprevádza výborná hudba a ukazuje, koľko práce muselo s filmom byť. Mohli ste sa dozvedieť, že tanček Baby Groota na začiatku filmu je v skutočnosti tanec Jamesa Gunna alebo to, ako hrôzostrašne vyzerá Rocket Raccoon bez srsti a kože. Je naozaj zaujímavé, ako detailný je práve Rocket. Pre jeho výrobu treba prejsť celou anatómiou tela, od kostí, cez kožu až po srsť. Naozaj, farebnosťou môže druhých Strážcov prekonať už len Thor: Ragnarok. To totižto vyzerá na bombu tohto roka a pravdepodobne nechá Strážcov Galaxie vo svojom tieni. Marvel však tento rok vydáva jeden dobrý film za druhým a dúfame, že to tak pôjde aj ďalej.

Čo hovoríte na vznik vizuálnych efektov v tomto filme? Nieje vám ľúto, že už pomaly všetko je tvorené cez počítač?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár