Chcete sa stretnúť s Nočným kráľom z Game of Thrones? Prezradíme vám, kedy a kde bude Vladimír Furdík!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Seriál Game of Thrones je jednoducho fenomén. Všetci sa asi zhodneme, že je to jedna z najsledovanejších televíznych udalostí vôbec. Celkom určte sa tento príbeh radí medzi najznámejšie a my už sa nevieme dočkať ôsmej, žiaľ poslednej série.

názov prvého Game of Thrones prequelu
Zdroj: fanfest.com

Kam presne to má Nočný kráľ (Night King) namierené? Staneme sa svedkami obrovskej bitky, z ktorej nemôže nikto vyjsť ako výherca? Zomrú naše obľúbené postavy? Na tieto a ďalšie otázky dostaneme odpovede až budúci rok, takže si ešte počkáme. Do sveta Game of Thrones sa však budeme môcť vrátiť oveľa skôr vďaka nadchádzajúcemu festivalu Comics Salón 2018. Hosťom totižto nebude nikto iný ako herec Vladimír Furdík, ktorý je v seriáli predstaviteľom Nočného kráľa! Stretnúť sa s ním budete môcť aj vy, a to veľmi jednoducho.

Vladimír Furdík

Ako Slovákom je nám cťou hrdo prehlásiť, že Nočného kráľa hrá jeden z nás. Predstaviteľom ikonickej postavy z Game of Thrones je totižto Vladimír Furdík, slovenský herec a akrobat, ktorý prominentne pôsobí hlavne v Hollywoode. Už onedlho sa však vráti do svojej domoviny, aby sa s vami stretol!

Na nadchádzajúcom festivale Comics Salón 2018, ktorý sa uskutoční 21. – 23. septembra, bude Vladimír Furdík váženým hosťom. Pripraviť sa môžete na besedu o jeho kariére a točení filmov, no samozrejme nemôžete zmeškať ani autogramiádu. Aj keď nám nebude môcť prezradiť nič o konci Game of Thrones, určite sa dozvieme nejaké zaujímavosti z natáčania. Nielen preto sa veľmi tešíme na jeho príchod a veríme, že ani vy sa už neviete dočkať toho, ako sa s ním stretnete. Dajte teda vedieť kamarátom, ktorí tento seriál tiež milujú, a určite si nenechajte ujsť šancu stretnúť Vladimíra Furdíka!

Sledujete seriál Game of Thrones? Chystáte sa po týchto informáciach navštíviť Comics Salón 2018 a stretnúť sa so Slovákom, ktorý hrá Nočného kráľa?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -