Vo filme Black Widow sa objaví aj akčná herečka Olga Kurylenko. Akú veľkú rolu bude mať?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Olga Kurylenko vo filme Black Widow

Vo filme Black Widow sa podľa všetkého ukáže herečka Olga Kurylenko. Aj napriek tomu, že film mal vyjsť ešte pred rokom, táto informácia vyšla na povrch až teraz. A to tesne pred najnovšou premiérou, ktorá je naplánovaná na leto. Nový MCU film tak získal do obsadenia známu akčnú herečku.

Hneď na začiatku poviem, že túto informáciu nepotvrdilo ani štúdio Disney a ani Marvel. Informácia avšak pochádza z dôveryhodného zdroja. Ide o internetovú stránku The Direct, ktorá už aj predtým prezradila zákulisné informácie skôr ako štúdio. Tieto informácie sa však neskôr ukázali ako pravdivé. Dá sa preto predpokladať, že Kurylenko sa vo filme ukáže.

Olga Kurylenko
Zdroj: madaboutmoviez.com

Aká veľká bude jej rola?

Kurylenko by vo filme mala mať iba malú rolu, možno len cameo. Na rolu do tohto filmu sa však určite hodí pre svoju dokonalú znalosť ruštiny a pre svoje skúsenosti s akčnými filmami. Všetky kritériá sedia na Black Widow. Vo filme by si mohla zahrať napríklad ženu, ktorá spolu s Natašou Romanoff bola vycvičená ako ruská špiónka v Red Room. Mohli by proti sebe napríklad bojovať.

Možnosťou je aj to, že si zahrá vo flashbackoch matku Nataše alebo nejakú inú osobu, ktorá jej bola v detstve ako matka. Ak by však plánovali návrat tejto postavy v budúcnosti MCU, mohlo by ísť o postavu Red Widow. Akú rolu bude mať sa ale naisto dozvieme až pri sledovaní filmu. Kurylenko ale ako akčnú herečku môžeme poznať už z viacerých akčných filmov.

Red Widow marvel
Red Widow; Zdroj: blogdesuperheroes.es

Známou je hlavne z filmu Quantum of Solace, v ktorom si zahrala Bond girl po boku aktuálneho Jamesa Bonda – Daniela Craiga. Vidieť sme ju však mohli aj vo filmoch The Bay of SilenceThe Translators a Sentinelle. Spolu s tiež akčným hercom Tomom Cruisom si zahrala vo filme Nevedomí z roku 2013.

Film Black Widow

Ide o prequelový film, ktorý sa bude časovo odohrávať medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War. Film sa zameria na čas, kedy Nataša utekala pred zákonom. Vo filme uvidíme jej prvú rodinu a aj viac o tom, ako sa z nej stala ruská špiónka. Hlavným záporákom bude Taskmaster, ktorého schopnosťou je kopírovanie bojových schopností svojich oponentov.

disney premiéry Black Widow
Zdroj: thecouch.world

Do hlavnej role Nataše Romanoff/Black Widow sa opäť vráti herečka Scarlett Johansson. Okrem nej uvidíme aj hercov ako David Harbour (Red Guardian), Florence Pugh (Yelena Belova) a Rachel Weisz (Melina Vostokoff/Iron Maiden). Opäť si má svoju rolu zopakovať aj William Hurt, ktorý si zahrá Thaddeusa Rossa.

Dátum premiéry filmu bol niekoľkokrát odložený. Po novom si ho na plátnach, ale aj na streamovacej službe Disney+, pozrieme 9. júla 2021. Snáď už dovtedy budú otvorené kiná, aby sme si mohli pozrieť tento akčný MCU film v hlavnej úlohe so Scarlet Johansson a s malou rolou Olgy Kurylenko tak, ako sa patrí.

Tešíte sa na film Black Widow? Akú postavu bude podľa vás hrať herečka Olga Kurylenko? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: murphysmultiverse.com, screenrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -