Filmy

Uvidíme Voldemorta v sérii Fantastické zvery? Toto povedal herec Ralph Fiennes!

Celkom určite je jedným z najznámejších fiktívnych záporákov všetkých čias. Lord Voldemort je jedným z centrálnych článkov siedmich kníh Harryho Pottera od J.K. Rowlingovej a ôsmich filmových adaptácií, ktoré si aj napriek veľkým rozdielom získali naše srdcia. Áno, už v knihách bola táto postava obávaným čarodejníkom a desivým antagonistom. Až práve v samotných filmoch, kde si ho zahral skvelý Ralph Fiennes, sa nám naveky zaryl do pamäte. Čo teda tento herec hovorí na návrat Temného pána?

Zdroj: walldevil.com

Voldemort v sérii Fantastické zvery

Chladná a hadia postava, ktorá sa nedá opísať inak ako čisté zlo. Ralph Fiennes, ktorý bol už dvakrát nominovaný na Oscara, dokázal túto postavu zvečniť behom piatich filmov. Samozrejme, nemá v tom zásluhy len on, no logicky bol jedným z dôvodov, prečo sa z Voldemorta stala jedna z najviac ikonických postáv kinematografie.

Aj keď Fiennes oficiálne skončil s hraním Voldemorta po filme Harry Potter a Dary smrti – 2 (2011), momentálne prebiehajúca séria Fantastické zvery by mu mohla dať ďalšiu šancu nás ohúriť. Fanúšikov sa asi ani netreba pýtať, či by niečo také prijali. Odpoveďou by bolo samozrejmé áno. Čo na to však hovorí samotný herec? Toto povedal v nedávnom rozhovore na otázku, či by bol ochotný Temného pána znova priniesť na filmové plátno:

“Sú tu nejaké možnosti, no nie? Fantastické zvery a tak podobne. Ku postave Voldemorta pociťujem istú lásku. Ak by teda prišla chvíľa, kedy by sa Voldemort mal vrátiť, veľmi by som si privlastňoval príležitosť si to zopakovať.”

ralph fiennes lord voldemort v sérii fantastické zvery

Zdroj: bbcamerica.com

Momentálne nie sú známe žiadne plány priniesť Voldemorta do série Fantastických zverov. Ako sme si povedali v našom veľkom článku o odhaleniach Grindelwaldových zločinov, filmy sa budú zameriavať skôr na Dumbledorea, jeho rodinu a bývalého milenca, s ktorým viedol hlboko sexuálny vzťah. Príbeh série má taktiež skončiť v časoch Druhej svetovej vojny, kedy by bol Voldemort ešte len tínedžerFiennes by teda na túto rolu bol už pristarý. Jeho náklonnosť k tejto úlohe nám však dáva nádej, že na filmové plátno sa predsa len niekedy vráti.

Čo myslíte? Uvidíme niekedy znova v kinách Lorda Voldemorta pod záštitou Ralpha Fiennesa, stvárni ho mladší herec alebo sa nevráti už nikdy? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, express.co.uk

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na Black Widow nás pripravuje na emocionálnu rozlúčku s Natashou Romanoff

  Pridaj komentár