Volibearov rework v League of Legends sa blíži. Kedy sa ho dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Volibear the Thunder’s Roar je hrdina v hre League of Legends, ktorý bol vydaný v novembri 2011. Teraz sa už po skoro deviatich rokoch každú chvíľu očakáva jeho prvý rework. Čo sa zmení? Bude lepší ako predtým? Poďme to spolu zistiť.

Nový Volibear v League of Legends

7. mája zverejnil kanál SkinSpotlights oficiálny teaser, v ktorom sme videli jeho nový vzhľad, a ten sa im podľa mňa naozaj podaril.

Video, ako môžete vidieť vyššie, však trvá iba 9 sekúnd. Už skoro ráno 9. mája by sa na oficiálnom YouTube kanáli League of Legends malo objaviť nové video, ktoré by nám malo povedať viac ako o jeho reworknutom vzhľade, tak aj o nových abilitách.

Presne tak, Volibear prechádza kompletnou rekonštrukciou.

Čo to pre neho znamená?

Znamená to, že sa mu zmenia všetky ability a pravdepodobne aj pasívna schopnosť. Taktiež bude vylepšený jeho komplétny vzhľad a animácie budú vymenené za nové.

Ešte od Riotu nebolo nič vyhlásené, no možno sa dátum reworku dozvieme už v ich novom videu. Samozrejme, o jeho vydaní vás budeme informovať priamo tu na našom webe.

Ďalší update do LoLka je patch 10.10, ktorý je naplánovaný na 13. mája. Dúfame v to, že sa veci dajú do pohybu už v nasledujúcich patchoch a prerobený Volibear sa nám ukáže na Summoner’s Rifte. Takto by v ňom mal vyzerať:

Volibearov model
zdroj: leagueoflegends.com

Darček od Riotu

Keďže sa určite nájdu ľudia, ktorí si zahrajú Volibeara a nemajú alebo nechcú dávať žiadne reálne peniaze do hier, bude možné získať naňho skin zadarmo.

Hráči pôvodne chceli, aby champion vyzeral viac démonický. Do tohto štádia mal byť najprv reworknutý. No neskôr sa Riot dohodol, že namiesto toho, aby vydávali celého championa, ktorý vyzerá ako démon, radšej naňho urobia taký skin. A to je presne ten, ktorý sa bude dať získať zadarmo.

A ako sa dá vlastne získať?

Je to veľmi jednoduché. Vlastne úplne stačí, keď ho budete mať zakúpeného vo vašej kolekcii championov v čase VGU updatu.

Dokonca vám stačí si ho zakúpiť aj počas patchu, v ktorom bude vydaný tak tento skin dostanete zadarmo.

Ak ešte Volibeara nemáte, dá sa v shope získať za 4800 Blue Essence alebo za 880 RP (Riot Pointov). Ale verte mi, netreba sa ponáhľať. Času na to bude dosť. Stačí, keď si priebežne začnete šetriť, ak o neho máte záujem.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Taktiež Riot oznámil, že v budúcnosti už neplánujú rozdávať skiny zadarmo takýmto spôsobom. V tomto prípade urobili výnimku, lebo cítili, že to je správne rozhodnutie, keďže “okradli” hráčov o ich démonský vzhľad.

Po Volibearovom reworku sa Riot Games začne primárne venovať vytváraniu nových postáv. Najpravdepodobnjším následníkom po Settovi sa stáva Yone.

Zdroje: dexerto.com  dexerto.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -