Disney odpovedalo! Budú série Votrelec a Planéta opíc ešte pokračovať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Budú série Votrelec a Planéta opíc ešte pokračovať?

Pri odkúpení štúdia 20th Century Fox všetci riešia najmä prechod X-Menov a ďalších komiksových Marvel postáv do MCU. Netreba však zabúdať ani na ostatné filmové série, ktoré odteraz vlastní štúdio Disney. O Avatarovi sme si už vraveli. Tam bude James Cameron pokračovať v tom čo začal. Čo ale ich ostatné série?

Asi každý vie, že štúdio Disney sa príliš nehrnie do filmov, ktoré nie sú vhodné pre celú rodinu. Aj preto sa stále veľa fanúšikov bojí o osud Deadpoola. Rovnako to teda berú priaznivci sérií ako Votrelec alebo Planéta opíc. Samozrejme, pri Planéte opíc sme už prakticky nič nečakali, keďže v poslednom filme sa ukončil príbeh Caesara. Tak isto skončil ale aj Votrelec, ktorý údajne dostal od štúdia stopku, keďže Covenant nebol taký úspech, aký očakávali.

scenár k filmu votrelec 3
Zdroj: collider.com, ew.com

Teraz má však štúdio 20th Century Fox nové vedenie a vyzerá to tak, že Disney rovno využíva svoju moc. V minulom článku sme vám písali, že Scott údajne pracuje na scenári k ďalšiemu filmu v sérii Votrelec a očividne išlo o správnu informáciu. Disney vraj chce aby táto séria pokračovala a fanúšikom sľubuje, že sa dočkáme ďalších filmov. Hneď na to prešla reč na sériu Planéta opíc.

Ako sme teda povedali, nikto z nás už nečaká pokračovanie, keďže Caesarov príbeh bol ukončený. Správny fanúšikovia pôvodných filmov ale vedia, že tam táto séria nekončí. Očividne s nimi teda Disney súhlasí a aj pri tomto mene sľubuje, že sa dočkáme ďalších filmov. Či teda plánujú dostať sa tam kde pôvodné filmy netušíme, no sme veľmi zvedaví, čo všetko toto odkúpenie bude pre značky od 20th Century Fox ešte znamenať.

War For The Planet Of The Apes je favoritom na výhru najlepších efektov na oscaroch 2018!
Zdroj: screenrant.com

Čo hovoríte na to, že dostaneme ďalšie filmy v sériách Votrelec a Planéta opíc? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -