Voyo dobieha Netflix. Toto bolo 15 filmov v 2023, ktoré Slováci najviac sledovali

Nenechajte si ujsť

Tieto filmy na Voyo Slováci sledovali najviac

Najväčšia lokálna streamovacia služba Voyo zverejnila rebríček sledovanosti svojich filmov za uplynulý rok. Aj keď Voyo ponúka aj viacero zahraničných snímok, na zozname jasne dominovali novinky zo slovenskej a českej produkcie.

Voyo na Slovensku jasne dokazuje význam lokálneho obsahu na streamovacích službách. Platforma na Slovensku a v Českej republike združuje už viac ako 650-tisíc predplatiteľov a dynamicky napreduje k svojmu cieľu prekročiť milión abonentov do konca 2025. Voyo u nás aktuálne ponúka viac než 1 600 titulov, z ktorých väčšinu tvorí práve lokálny obsah. Služba sa teraz pochválila, ktoré filmové tituly predplatitelia v roku 2023 sledovali najviac.

Voyo

Najsledovanejším filmom na Voyo sa v roku 2023 stala česká komédia Za vším hledej ženu. Film sleduje príbeh tridsaťročnej Alex (Hana Vagnerová), ktorá sa trápi vo vzťahu. Keď Alex stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá.

V obsahu Voyo z českých noviniek ďalej bodovali aj komédie Buď chlap! či veľkorozpočtový historický epos Jan Žižka, ktorý bol v kinách stratový, no do čiernych čísel ho dostali práve streamovacie platformy. Zo zahraničných filmov sa v rebríčku umiestnila poľská kriminálna dráma Krásky z Dubaja či film Zakladateľ v hlavnej úlohe s Michaelom Keatonom, ktorý sleduje príbeh zakladateľa siete McDonald’s.

Zoznam najsledovanejších filmov na Voyo v 2023

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -