Filmy

Vráti sa Adam McKay do sveta Marvelu? | Ant-man | The Wasp

T ento Rok v lete sme mali možnosť vidieť film Ant-man. Nebola to však až taká senzácia na akú sme čakali. Film však splnil svoje a zožal aj nejaký úspech. Začiatkom tohto roka, Marvel oficiálne oznámil plány na nadviazanie príbehu dvoch hrdinov, Ant-man a Wasp. Tieto plány sú však ešte veľmi ďaleko do budúcna a stále vznikajú nové a nové otázky, na ktoré chceme odpoveď. Jednou z nich je, kto napíše scenár? Adam McKay napísal scenár k prvému, no jeho návrat je otázny. McKay je známy hlavne pre svoje komédie, preto to bola od Marvelu zvláštna voľba. V rozhovore povedal, že jeho spolupráca s Marvelom bola vynikajúca a rád by tak urobil znovu.

“Hovoril som o tom s Paul Ruddom na druhý deň. Uvidíme ako to dopadne, ale určite by to mohla byť zábava. Miloval som spoluprácu s Marvel.”

Adam sa tiež zmienil, že robí aj iné projekty, ktoré by musel na nejaký čas odložiť ak by sa jeho spolupráca obnovila. Aj keby teda Marvel mal záujem o Adama, ako sa rozhodne?

“Nie je to jasné ohľadom pokračovania filmu Ant-man. Otázkou je “či mám čas” na tento druh práce alebo “či zahodím všetko do koša” kvôli tejto práci.”

Je dobré počuť, že by sa Adam McKay aspoň pri najmenšom vrátil do sveta Marvelu, pretože nie každí, kto sa podieľal na výrobe tohto filmu by tak urobil. Režisér prvej časti, Edgar Wright opustil projekt z dôvodu nezhôd s Marvelom. Veľká časť z pôvodného scenára prežila až do finálnej verzie filmu. McKay však niektoré časti pomenil a jeho zmeny boli nakoniec vykonané. Možno práve to sa nepáčilo Edgar Wrightovi, ktorý projekt Ant-Man 2 nadobro opúšťa.

Ako fanúšik mravcov sa Vám pokúsim priniesť ďalšie zaujímavé informácie ohľadom pokračovania. Ant-Man a The Wasp by sa mal objaviť v kinách 6.júla 2018.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár