Vráti sa Hugh Jackman ako Wolverine, pokiaľ Disney odkúpi Fox? Herec sa k tomu vyjadril!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pravdepodobne najväčším mokrým snom každého komiksového fanúšika je vidieť Wolverina bojovať proti Hulkovi vo filme. Alebo ho jednoducho zažiť stáť po boku Avengerov. Popravde, dlhé roky to bolo snom aj samotného Hugha Jackmana. A ako už asi dobre viete, štúdia Disney20th Century Fox plánujú veľký obchod, pri ktorom by Fox predal skoro všetky svoje práva, pričom by si chceli ponechať iba novinárske a športové odvetvie.

Čo by to pre Disney znamenalo? No jednoducho to, že by do svojho Marvel Cinematic Universe mohli zakonponovať tímy X-Men a Fantastic Four. Aký má na to teda názor samotný Hugh Jackman, keď je táto vec skutočnou možnosťou? Vrátil by sa pre rolu Wolverina, pokiaľ by Disney kúpilo práva od 20th Century Fox?

Návrat Wolverina
Zdroj: space.ca

Vráti sa Hugh Jackman ako Wolverine?

Je to zaujímavé, pretože som celých 17 rokov rozmýšlal nad tým, aké by to bolo výborné. Ako by som rád videl Iron Mana, Hulka a Wolverina dokopy. A vždy keď som videl film Avengers, dokázal som si medzi nimi predstaviť Wolverina, ako ich všetkých bije po hlavách. Vždy som si hovoril, ‚Oh dobre, to sa nikdy nestane,‘ a bolo to zaujímavé, keď som po prvýkrát zbadal ten titulok — Bola tu tá možnosť, no nikto nevie, čo sa stane — Hovoril som si, ‚Počkajte!‘ Avšak myslím si, bohužiaľ, že moja loď už odplávala. Určite by som tam Wolverina rád videl, no ja ním už nebudem.

Pokiaľ by teda obchod medzi Disney a Fox vyšiel, Wolverinove drápy by vyťahoval už niekto iný. Určite by aj každý z nás rád videl pokope Iron Mana, Hulka a Wolverina, no ešte radšej, pokiaľ by bol Wolverinom stále Hugh Jackman. Je teda veľká škoda, že sa tento deal nezačal riešiť pár rokov dozadu – Hugh by mal možno iný názor. Každopádne, aj pokiaľ by všetko vyšlo, nemohli by sme v sérií Avengers a X-Men čakať okamžité zmeny. Marvel má predsa naplánovanú Fázu 4 a Fox zase filmy pre rok 2018 ako X-Men: Dark Phoenix, New Mutants a Deadpool 2. Koho by ste chceli vidieť v koži Wolverina namiesto Hugha Jackmana vy?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -