Vrátia sa starí hrdinovia z Jurského Parku do Jurského Sveta? Jeff Goldblum nám napovedá!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vrátia sa starí hrdinovia z Jurského Parku do Jurského Sveta?

Od Jurskej série momentálne asi nikto netuší, čo od nej vlastne máme čakať. Prvý Jurský park od Stevena Spielberga sa stal instantnou klasikou, no a pochopiteľne, každý chcel viac dinosaurov. Čo však neskôr následovalo, nuž, jednoducho to nebolo tak ikonické, ani dobré ako jednotka. K prvému pokračovaniu sa ešte vrátil samotný Spielberg, no ani on nedokázal urobiť rovnako úžasný film. Trojka sa snažila byť niečím iným, no zlyhala aj napriek tomu, že bola neuveriteľne krátka.

Veľká nádej prišla v roku 2015 so štvrtým dielom menom Jurský Svet. Ten dopadol už o niečo lepšie, splnil všetko čo takýto blockbuster mal a získal si veľkú obľubu od fanúšikov. Avšak, aj keď sme si vtedy túto letnú jazdu užili, nemôžeme povedať, že išlo o niečo fantastické. Ako to povedať, Jurská séria sa nepremenila až na takú legendárnu značku, akú asi niekto chcel. Mohol by to však zmeniť návrat našich milovaných postáv po toľkých rokoch?

Vrátia sa starí hrdinovia?

Jeff Goldblum, predovšetkým známy vďaka tejto sérii je prvým, čo sa vrátil v „starej sérii“ a je aj prvým, čo sa vráti v tej novej. Nie je to žiadna novinka, ukázaný bol už aj v traileri na tohtoročné pokračovanie. V nedávnom interview nám však prezradil zaujímavú vec, ktorá zaujala asi každého. V ňom sa totižto vrátil k svojej predošlej klebete, ktorá rozprávala o tom, že Laura Dern, by sa mala vrátiť v treťom Jurskom Svete. Pochopiteľne túto informáciu opäť nepotvrdil, no ani vyslovene nevyvrátil. Dokonca ju ešte rozvil, keďže povedal, že nevie či sa nejaká postava zo starej série vráti, čím naznačil aj možný návrat Sama Neilla (a seba samého).

Všetko povedal s úsmevom na tvári, takže určite je toto niečo, nad čím by sme sa mohli zamyslieť. Máme očakávať návrat našich starých hrdinov? A ak by sa aj vrátili, pomohlo by to podľa vás tejto sérii? Tieto klebety predsa len nepočujeme prvýkrát. Niekto dokonca vraví, že by taká Laura Dern mohla mať cameo už toto leto vo filme Jurský Park: Zánik Ríše. Každopádne, zatiaľ to treba brať len ako klebetu. Momentálne nám úplne stačí len návrat Jeffa Goldbluma, ktorý si užijeme už 21. júna.

Máte radi túto dinosauriu sériu? Aký je váš názor na Jurský Svet po troch rokoch od vydania? Chceli by ste naspäť starých hrdinov? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -