Vrátili sa z budúcnosti aby nás potešili!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak ste sa taktiež zúčastnili včera večer na oslave filmu Návrat do budúcnosti vo vašom kine, gratulujem! Práve ste prepísali históriu, pretože to bolo tak impozantné, že za včerajší večer zhrabla táto „celebration“ 4.800.000 USD.

Víkendové štatistiky hovoria za všetko. The Hollywood Reporter dal všetko do súvislosti. V USA táto trojica filmov za noc zinkasovala 1.650.000 USD, ktorý ho posúva na vrchol rebríčka.  Pre také malé porovnanie, film The Martian zarobil 1.570.000 USD za večer, takže ako môžete vidieť, staré klasiky nikdy nezomrú.

Prešlo už 30 rokov od vydania prvej časti a ako môžeme vidieť, fanúšikovia boli pripravení. Je to jav, ktorý sa len tak nevidí. To sa však neoslavuje iba cesta do budúcnosti a  minulosti Martyho Flya a Emmetta „DOC“ Browna. Tento rok to je obzvlášť dôležité. Vo vesmíre filmov je to deň, kedy naši dvaja hlavný hrdinovia cestovali časom až do 15. októbra 2015!  Z ďalekej budúcnosti sa vrátili až k nám. Ak ste vášnivým fanúšikom, treba to určite zažiť na veľkom plátne. Bohužiaľ, „premiéra“ sa konala skôr za Tichým oceánom, ale myslím, že netreba trúchliť. Film si pre nás pripravil špeciálne vydanie trilógie, takže určite nie je dôvod k smútku.

25. výročie osláv filmu z roku 1985 bolo taktiež z počiatku obmedzované, ale nakoniec sa na plátna dostali všetky tri filmy pohromade. V niektorých krajinách sa vysielalo aj v televízii. Osobne som zvedavý, či aj naše televízie jedného dňa odvysielajú tieto filmy. Samozrejme z 25 reklamami, nech mám väčší zážitok.

A čo je najdôležitejšie, opätovné vydanie filmu Návrat do budúcnosti je živým dôkazom toho, čo sa stane, keď  filmová séria odchádza do zabudnutia a zrazu sa vráti a prekrúti dole hlavou celý svet. Určite sú tvorcovia šťastní, že sme na nich nezabudli a stále sa nachádzajú v našich  srdciach. Preto si pre nás pripravili malé prekvapenie a film si môžete zakúpiť na DVD, Blue Ray a HD Digital. Taktiež k dispozícii cez Amazon Prime Streaming Service.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -