Vráťte sa do Rokfortu! Herci z Fantastických Zverov rozprávajú o tom, aké to bolo natáčať na mieste z Harryho Pottera!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vráťte sa do Rokfortu!

Už tento rok sa vraciame späť do čarodejníckeho sveta, ktorý si zamilovalo milióny ľudí. Svet Harryho Pottera, alebo teda oficiálnejšie, čarodejnícky svet J.K. Rowlingovej sa dočkal filmového návratu už v roku 2016. Warner Bros si totiž povedalo, že tak ako Star Wars alebo Stredozem, aj tento svet si zaslúži ďalšiu sériu zasadenú do doby dávno pred hlavnými udalosťami. Na pomoc im dokonca prišla samotná spisovateľka kníh J.K. Rowlingová, ktorá sa postarala o scenár.

Prvý film zažil veľký úspech a Warner Bros tak rovno oznámilo, že išlo len o prvý z piatich dielov. Na Fantastické Zvery teda budeme do kina chodiť ešte pár rokov, na druhý diel konkrétne už 15. novembra. Ak ste však boli sklamaní, že prvý diel nebol moc napojený na britský svet Harryho Pottera, pokračovanie bude to pravé pre vás. Ako už isto viete, dočkáme sa nielen mladého Dumbledora, ale aj dnes už slávnej čarodejníckej školy, Rokfortu.

Z videa je teda krásne vidieť, že asi každého dostal fakt, že sa kamery opäť presunuli na túto ikonickú lokáciu. Samozrejme, zatiaľ netušíme, koľko času v novom filme v Rokforte pobudneme. Sme si však istí, že ak to bude málo, vrátime sa tam v ďalších dieloch. Predsa len, stále ide len o začiatok tejto série.

Prvý film teda slúžil najmä na predstavenie nových postáv a čarodejníkov v New Yorku. Išlo o veľmi zaujímavý výber lokácie a musíme uznať, že veľmi osviežujúci. Rowlingovej čarodejníci však vždy boli britský a preto je návrat do starého prostredia pre tvorcov taký emotívny. Určite to však bude rovnako nostalgické aj pre divákov, ktorí zatiaľ na tento návrat reagujú veľmi pozitívne.

Tešíte sa na návrat do Rokfortu? Čo očakávate od pokračovania Fantastických Zverov? Ako vnímate prvý film s odstupom času? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -