Tvorcovia Mimoňov prichádzajú s novým animákom. Sleduj Vtákov sťahovákov v prvom traileri plnom zábavy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po úspechu filmu Super Mario Bros. vo filme sa štúdio Illumination rozhodlo pre ďalší animovaný film. Štúdio stojace za franšíziou Mimoňov verí, že ich najnovšia novinka s názvom Vtáci sťahováci bude nasledovať šlapaje obľúbených žltých postáv a prvý oficiálny trailer konečne odhalil všetky zážitky, ktoré na nás čakajú.

Nadchádzajúci animovaný film príde do kín počas tohtoročných Vianoc a sľubuje zábavu pre celú rodinu. Vtákov sťahovákov napísal scenárista Mike White (Biely Lotos) a poskytne príbeh rodiny kačíc, ktorým sa zimný výlet na juh poriadne skomplikuje a celá partia sa namiesto finálnej destinácie ocitne v New Yorku.

Oficiálny trailer k animáku Vtáci sťahováci

Animované prvky od Illimination poznáme všetci – Ja, zloduch, Spievaj alebo Tajný život maznáčikov. Na svetlo sveta priniesli rôzne animáky a v zvieracích stopách pôjdu aj tentokrát. V strede diania vidieť kačaciu rodinu v ošemetnej situácii. Všetko začína pri hlave rodiny, káčerovi Mackovi, ktorý ochraňuje rodinu a stará sa o ňu na rybníku v Novom Anglicku. Mama Pam je však nespokojná a chce odísť na lepšie miesto. Pam nakoniec Macka presvedčí a spoločne so svojimi deťmi Daxom a Gwen si do hľadáčika dajú tropickú Jamajku. Ich plány sa však veľmi rýchlo pokazia a prepadne ich jedna prekážka za druhou.

Herecké obsadenie zahŕňa nominanta na Oscara a Emmy Kumaila Nanjianiho (Eternals), ktorý hlas prepožičal Mackovi, matku Pan si skúsila Elizabeth Banks (Hry o život). Caspara Jenningsa a Tresi Gazal budeme počuť ako ich kačacie deti. Awkwafina (Malá morská víla) sa taktiež pripojila k hercom ako vodkyňa newyorského gangu holubov, zatiaľ čo Carol Kane si zahrá volavku Erin. Vo filme sa taktiež objavia hlasy Keegana-Michaela Keya, Davida Mitchella a Dennyho DeVita.

Vtáci sťahobáci trailer plagát
Zdroj: TMDB

Vtákov sťahovákov zrežíroval Benjamim Renner, tvorca filmov Veľký zlý lišiak a iné príhody (2017) či O myške a medveďovi (2012), ktorý získal nomináciu za najlepší animovaný film cien Akadémie v roku 2014. Spolurežisérom animáku je Guylo Homsy, ktorého preslávila najmä práca na filmoch Spievaj a Spievaj 2. Producentom filmu je zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Illumination Chris Meledandri. Premiéra filmu priletí do slovenských 21. decembra 2023.

Páčil sa ti oficiálny trailer k animovanému filmu Vtáci sťahováci? Tvoje postrehy a myšlienky nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -