Hviezdami nabitá novinka Vtedy v Hollywoode sa valí do kín aj s novým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Vtedy v Hollywoode v hlavných úlohách s Leonardom DiCapriom a Bradom Pittom má za sebou úspešnú americkú premiéru!

Vtedy v Hollywoode štýlovo vtrhol do kín

Brad Pitt, Leonardo Dicaprio, Margot Robbie, Al Pacino, štýlová hudba, nablýskané autá a filmový svet Hollywoodu 60. rokov. Najočakávanejší film leta je tu! Už čoskoro sa v slovenských kinách totižto objaví novinka režiséra Quentina Tarantina s názvom Vtedy v Hollywoode.

Vtedy v Hollywoode tržby
Zdroj: gq.com.au

Deviaty film kultového filmára plný hereckých hviezd má už za sebou svoju americkú premiéru a zamilovali si ho diváci aj filmoví kritici. O tom svedčí aj premiérový víkend, počas ktorého film v USA zarobil viac než 41 miliónov dolárov, vďaka čomu v tomto rebríčku predbehol aj Tarantinovu snímku Nehanební bastardi.

Kritici majú na film rovnaký názor, film považujú za jeden z najlepších Tarantinových filmov a hovoria o hereckom koncerte jeho hlavných hviezd

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Tarantino, dvojnásobný držiteľ Oscara, je zároveň aj autorom scenára k filmu. Spomínané herecké obsadenie v snímke Vtedy v Hollywoode dopĺňajú ďalšie známe tváre – Kurt Russell (Strážcovia Galaxie 2), Dakota Fanning (Súmrak), Damian Lewis (Homeland) či Bruce Dern (Nebraska).

Quentin Tarantino končí
Zdroj: usatoday.com

Podobne ako vo väčšine svojich filmov, aj v novinke Tarantino nevyužíva filmovú hudbu, ale hrá sa so známymi hitmi, ktoré tvoria dokonalý podmaz k slnečnému Hollywoodu 60. rokov minulého storočia.

Novinku Quentina Tarantina – Vtedy v Hollywoode – si budete môcť v slovenských kinách vychutnať už o dva týždne od 15. augusta 2019. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -