NETFLIX

Pozrieme si na Netflixe 4-hodinovú verziu filmu Vtedy v Hollywoode?

Vtedy v Hollywoode na Netflixe v 4-hodinovej verzii? Vo svete Quentina Tarantina je možné všetko… Jeho deviaty film nás zaviedol do Hollywoodu v roku 1969konca zlatej éry filmového umenia v srdci svetovej kinematografie. V tomto roku sa však stalo aj niečo hrôzostrašnejšie. Vražda, akcia či humor, ktorých by v predĺženej verzii filmu malo byť ešte viac. Je možné, že si ju už čoskoro pozrieme na Netflixe?

Vtedy v Hollywoode recenzia

Zdroj: gq.com.au

Vtedy v Hollywoode na Netflixe

Streamovacia služba robí všetko pre to, aby starí zákazníci neodchádzali kvôli narastajúcej konkurencii. Prichádza napríklad také Disney+, ktoré svojimi Marvel seriálmi láka množstvo ľudí. A samozrejme, bude tu kopa takých, ktorí si budú platiť obe služby. Taktiež tu však bude veľa ľudí, ktorí toho nebudú schopní či jednoducho nebudú chcieť. Preto musí mať Netflix v rukáve zopár és.

Jedným z nich by mohla byť predĺžená verzia filmu Vtedy v Hollywoode od Quentina Tarantina. Ten, ktorý sa premieta v kinách, má už tak dlhých 165 minút. Režisér však podľa všetkého plánuje pospájať všetky vystrihnuté scény s finálnou verziou, čím vznikne omnoho dlhší strih. Ten by potom mal byť vo forme epizód dostupný na Netflixe.

Netflix Logo

Zdroj: idownloadblog.com

Správa pochádza z Twitteru Kylea Buchanana, reportéra pre New York Times. K nemu sa dostali informácie o tom, že vymazané scény predsa len uvidíme na streamovacej službe. Osobne budem veľmi rád, ak sa Buchanan nemýli, pretože čím viac Tarantina, tým lepšie.

Samotný Tarantino už v rozhovore potvrdil, že z filmu bolo vymazaných viacero scén. Režisér/scenárista nás však uistil, že ich určite niekedy uvidíme. Nechce nám prezrádzať, o čom budú, pretože podľa jeho slov nás prekvapia. Som teda veľmi zvedavý, čo má pre nás ešte nachystané…

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chceli by ste si na Netflixe pozrieť predĺženú verziu Vtedy v Hollywoode s vymazanými scénami? Ako sa vám film páčil? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: geektyrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  NETFLIX

  Aký bol vôbec prvý film a seriál z dielne streamovacej služby Netflix?

  NETFLIX

  Táto nová aplikácia vám umožní pozerať Netflix s kamarátmi aj z pohodlia domova

  NETFLIX

  Netflix v marci 2020: seriál Castlevania a iné filmové novinky

  NETFLIXVýber šéfredaktora

  Netflix vám konečne dovolí vypnúť otravnú funkciu Autoplay. Ako na to?

  Pridaj komentár