Vydanie hry The Last of Us Part II je kvôli koronavírusu odložené. Kedy si hru zahráme?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Na The Last of Us Part II si ešte chvíľu počkáme

V prvom rade by sme vás chceli uistiť, že sa už nejedná o žiadny žart. Nečakali sme, že sa náš aprílový vtip premení v realitu. Teda aspoň takmer v realitu. Do post-apokalyptického sveta sa stále vrátime, otázkou je kedy. V hernom svete je momentálne len málo tak očakávaných udalostí, ako práve vydanie hry The Last of Us Part II.

Fanúšikovia tejto fantastickej hry si budú musieť na jej vydanie počkať dlhšie, ako sa očakávalo. PlayStation potvrdilo, že vydanie hry The Last of Us Part II je kvôli koronavírusu odložené na neurčito. Spoločnosť poznamenala, že:

„Súčasná svetová kríza nám zabraňuje bezproblémové vydanie hry, ktoré si naši fanúšikovia zaslúžia.“

Hra The Last of Us Part II je odložená
Zdroj: playstationlifestyle.net, sk.wikipedia.org

Hlavní vývojári tejto hry – Naughty Dog, ktorí stoja za The Last of Us Part II, vypustili do sveta oficiálne vyjadrenie, ktoré odloženie hry vysvetľuje:

Ako ste si už mohli všimnúť, oficiálne vydanie hry The Last of Us Part II bolo posunuté. Sme si istí, že táto správa je pre vás rovnakým sklamaním, ako pre nás. Preto sa s vami chceme takýmto spôsobom spojiť a poskytnúť takto našej komunite základné informácie.

Dobrou správou je, že sme s prácou na The Last of Us Part II takmer hotoví. Momentálne sme vo fáze opravovania posledných bugov.

Avšak, aj keď už našu hru dokončujeme, musíme čeliť realite. Sú tu problémy, ktoré sú momentálne mimo našu kontrolu a zabraňujú nám vydanie verzie The Last of Us Part II, s ktorou by sme boli spokojní.

Chceme sa uistiť, aby mohli začať hrať The Last of Us Part II všetci v rovnakom čase. Urobíme všetko preto, aby sme do sveta vypustili hru, ktorá bude rovnakým a plnohodnotným zážitkom pre všetkých. Práve toto pre nás znamenalo odloženie vydania, až kým nevyriešime všetky problémy.

Z tohoto rozhodnutia sme boli spočiatku zarmútení, ale neskôr sme pochopili, že to bolo to najlepšie, čo sme mohli urobiť. Či už pre nás, alebo pre fanúšikov, ktorí očakávajú kvalitný produkt. Dúfame, že odklad vydania nebude trvať dlho a o nových informáciách vás budeme včas informovať.

Prajeme vám všetkým veľa zdravia a ďakujeme, za vašu podporu a záujem.

last of us 2
Zdroj: wall.alphacoders.com

The Last of Us Part II bude pokračovať v príbehu Ellie a Joela, ktorí putujú apokalyptickým svetom. Vydanie tejto hry nemusí byť jediné, ktoré koronavírus postihne. Stále tu máme tituly ako Cyberpunk 2077 alebo Ghost of Tsushima, ktoré môžu dopadnúť rovnako. Nech sa už stane čokoľvek, týchto hier sa koniec koncov dočkáme a užijeme si ich.

Aj vy sa tešíte na vydanie hry The Last of Us Part II? Aké sú po prvej časti vaše očakávania?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -