Infinity War: Na internet sa dostala VYMAZANÁ SCÉNA Strážcov Galaxie pred vydaním DVD!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Určite sa to nikomu nezdá, no od vydania filmu Avengers: Infinity War ubehla už slušne dlhá doba. Začiatok konca bol pre Marvel a Disney neskutočným úspechom. Snímka prekonala viacero rekordov a ku koncu sa ukázalo, že celosvetovo si superhrdinovia zarobili cez 2 miliardy dolárov. Nebol to teda len film. Bola to udalosť, akú sme nikdy predtým nevideli. Fanúšikovia o filme stále rozprávajú, a väčšina z nás by si ho rada pozrela znovu. Preto vám radi oznamujeme, že Infinity War si už onedlho budeme môcť pozrieť aj v pohodlí domova! Aby ste to ešte chvíľu vydržali, pozrite sa na vymazanú scénu, ktorú uvidíme v špeciálnom vydaní.

Zdroj: anoncraft.com

Vymazaná scéna Strážcov Galaxie na DVD

Na vymazanú scénu poukázal portál EW. Môžeme v nej vidieť Strážcov Galaxie, presnejšie Star-Lorda (Chris Pratt) a Draxa (Dave Bautista), v strede vtipnej hádky. Krátky klip nám ukazuje klasické správanie a hašterenie týchto obľúbených postáv, no z finálnej verzie Infinity War ho nakoniec vystrihli. Toto rozhodnutie štúdio pravdepodobne spravilo kvôli dĺžke filmu, keďže nejde o nijak dôležitú scénu. Nás však aj tak potešila.

Scéna, akokoľvek nepodstatná sa môže zdať, nás pripravuje na vydanie domácej verzie Infinity War. Veľmi dlho si už nepočkáme, keďže film si v oficiálnej digitálnej podobe budeme môcť zaobstarať už 31. júla. DVD a Blu-ray verzie prídu o dva týždne neskôr, presnejšie 14. augusta. Na ne by sme sa mali obzvlášť tešiť, keďže pravdepodobne dorazia spolu s ďalšími vymazanými scénami a zábermi spoza scén.

Tak čo, chystáte si už o pár dní kúpiť Infinity War, aby ste si ho mohli pozrieť aj doma? Tešíte sa na nové odhalenia a scény, ktoré dorazia spolu s vydaním DVD a Blu-ray verzií filmu?

Zdroje: ew.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -