Harley Quinn si našla náhradu za Jokera. Vo vymazanej scéne zo Suicide Squad sa bozkáva s…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vymazaná scéna z filmu Suicide Squad

Nezbedná Harley… Počas filmu Suicide Squad (2016) ešte chodí s Jokerom, o pár chvíľ neskôr sa už bozkáva s iným členom tímu. Je pravda, že na pôvodnú Jednotku samovrahov od režiséra Davida Ayera by sme najradšej zabudli. Na druhú stranu, štúdio Warner Bros. aj v tomto prípade podvihlo magické nožničky a absolútne ignorovalo režisérovu víziu. Zatiaľ čo Zack Snyder dostal svoj Zack Snyder’s Justice League, Ayer sa svojej režisérskej verzie pravdepodobne nikdy nedočká.

Vystrihnutá bola veľká časť filmu, na čo sa sťažoval aj herec Jared Leto. Z jeho Jokera sme mali pôvodne vidieť omnoho viac. Zo strihacej miestnosti však občas uniknú doposiaľ nevidené zábery, tentokrát od Twitter účtu @RTAyerCutSS. Tento používateľ podporuje hnutie #ReleaseTheAyerCut a sám odhaľuje scény, ktoré sa nedostali do kinoverzie. Na uniknutom zábere z filmu vidíme, ako si Harley Quinn veľmi rýchlo našla náhradu za svojho „Pudinčeka“. Podotýkame, že sa toxický pár rozišiel až pre filmom Harley Quinn: Birds of Prey.

Harley a Deadshot sa laškujú

Suicide Squad
Zdroj: twitter.com/RTAyerCutSS

Harley (Margot Robbie) sa na fotografii z filmu vášnivo bozkáva s tímovým kolegom Deadshotom, ktorého stvárňoval Will Smith. V hereckej dvojici to očividne vrie už od roku 2015, kedy sa naposledy bozkávali vo filme Focus. Ale teraz úplne seriózne. Rovnaký účet zverejnil aj danú časť scenára, ktorú režisér David Ayer označil za legitímnu. V nej je popísané, že sa Harley a Deadshot stretli tvárou v tvár, preskočila medzi nimi sexuálna chémia. Prehodia spolu pár slov a zvyšok je už história.

Na svetlo sveta unikli aj ďalšie časti scenára, ktoré sme v kine nevideli. A možno aj dobre, ak by takzvaný „Ayer Cut“ nikdy nevznikol. Skutočnú Jednotku samovrahov nám len nedávno priniesol režisér James Gunn vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia. A dokonca aj v ňom si Harley Quinn stihla nájsť veľmi, naozaj veľmi krátkodobého partnera. Vzhľadom na to ako skončil sa ani nečudujeme, prečo sa v pokračovaní neobjavil Deadshot. Každopádne, o všetkých aktualizáciách ohľadom Ayer Cut vás budeme včas informovať.

Chceli by ste, aby vymazaná scéna nechýbala v pôvodnom Suicide Squad? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -