Filmy

Naznačuje nám nová vymazaná scéna z Avengers: Infinity War, že Gamora prežije?

Naznačuje nám nová vymazaná scéna z Avengers: Infinity War, že Gamora prežije?

V Amerike už môžu všetci filmoví fanúšikovia začať jásať, keďže práve včera sa spustil predaj najväčšieho filmu roka Avengers: Infinity War v digitálnej podobe. Na Blu-Ray si síce ešte pár dní počkajú, no ten kto si zakúpil digitálnu verziu určite môže byť spokojný. Tá totižto obsahuje rovnako veľké množstvo zaujímavého bonusového materiálu ako hmatateľný modrý disk. Pochopiteľne to teda Disney využilo ako skvelú vec na propagovanie.

Oficiálne teda zverejnili jednu z vymazaných scén, ktorá sa tentoraz zameriava na vzťah Thanosa a Gamory. Ide o rozšírenú scénu, kde sa obaja nachádzajú na Thanosovej lodi po tom, čo Thanos získal kameň reality. Práve ten sa totiž rozhodol v danej scéne využiť na to, aby svojej dcére ukázal, ako sa za tie roky zmenila. No a síce ide len o vymazanú scénu, tento dialóg nám ponúka opäť ďalší nadhľad na teóriu, že Gamora predsa len prežila udalosti Nekonečnej Vojny.

Najbežnejšia teória ohľadom konca Infinity War je teda taká, že v pokračovaní uvidíme opäť oživených hrdinov, ktorí sa na konci filmu vyparili. Gamora však mala v tomto filme oveľa väčšiu rolu a bohužiaľ zomrela “prirodzeným” spôsobom. Ak nám však koniec o niečom napovedal, tak najmä to, že samotný Thanos sa nevie vysporiadať s obetou, ktorú musel vykonať.

Infinity War

Zdroj: screenrant.com

Vzhľadom na to, že Gamora teda disponovala toľkými scénami, že niektoré museli byť vymazané, je naozaj zaujímavé rozmýšľať nad tým, či bol Infinity War pre ňu skutočným koncom. To sa každopádne dozvieme v máji budúceho roka, kedy do kín vstúpi zatiaľ nepomenovaný štvrtý diel Avengers. Blu-Ray s filmom Infinity War a aj celým bonusovým materiálom si na našom trhu budeme môcť zakúpiť už 5. septembra.

Zaujala vás vymazaná scéna? Myslíte, že Gamora na konci filmu Avengers 4 ožije? Myslíte, že ju oživí samotný Thanos? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  5 komentárov

  Pridaj komentár