Jeden z najočakávanejších komiksových filmov tento rok bol určite Suicide Squad. Ten síce dopadol dobre, ale aj tak mu niečo chýbalo. Každý sa zhodol, že vo filme bolo málo Jokera. Warner Bros sa teda nepoučilo z chýb pri Batman v Superman, a svoju chybu sa znova pokúsi napraviť. Všetky vymazané scény, ktoré sa nedostali do filmu, uvidíme na extended cut verzii. Znamená to teda viac Jokera, viac Harley Quinn a viac toho, čo vo filme chýbalo. Jedna vymazaná scéna zo Suicide Squad sa však konečne dostala von.

Sám Jared Leto aka Joker bol s finálnou verziou filmu nespokojný. Prehlásil, že z jeho scén by sa dal poskladať samostatný film. Predĺžená verzia tohto filmu bude od zajtra dostupná digitálne, a 13. decembra ju uvidíme na DVD a Blu-Ray. Na čo sa však tešíme najviac je to, že uvidíme viac z komplikovaného vzťahu Harley a Jokera. Predĺžená verzia bude obsahovať o 13 minút viac vymazaného materiálu z tohto filmu.

Prvá vymazaná scéna zo Suicide Squad je online!

Na internet sa konečne dostala scéna, kde Harley Quinn nájde na zemi motorku a v hlave sa jej vybaví flashback. V ňom na motorke ešte ako Harleen Quinzel naháňa samotného princa klaunov Gothamu. Na konci ju už len jednoducho počujeme kričať: “You’re not leaving me!”. Túto scénu vypustil do sveta portál EW, a môžete si ju pozrieť nižšie (alebo kliknite sem)