FilmyOdporúčame

Tony Stark oholil Rocketa Raccoona! – Pozrite si 7 vymazaných scén z filmu Avengers: Endgame

O vymazaných scénach z filmu Avengers: Endgame vás neinformujeme po prvýkrát. Na svetlo sveta sa však konečne dostala digitálna verzia filmu, s ktorou ako bonusový materiál prichádzajú všetky vymazané scény. Pokiaľ teda spočítame úplne všetky, tak ich spolu dokážeme nájsť až 7 – čo tvorí približne 10 minút vystrihnutých záberov.

Prvú z nich sme dokonca videli v kinách, keď sa počas celosvetovej akcie “Bring Back” film vrátil aj na Slovensko. Ide o vystrihnutú scénu s Professorom Hulkom, ktorý zachraňuje partiu ľudí z horiacej budovy. Spolu s touto scénou prišiel aj bonus s režisérmi a pocta Stanovi Leemu, no to medzi tie vymazané nepočítame. Poďme sa teda pozrieť na 6 ďalších scén, ktoré ste ešte pravdepodobne nevideli.

Všetky vymazané scény z filmu Avengers: Endgame

Jednou z nich je pocta hrdinov mŕtvemu Tonymu Starkovi na bojisku, ktorá vyšla už pred pár dňami. Jeho kolegovia a kamaráti si v nej kľakli na kolená a dokonca sme videli aj Gamoru z roku 2014, ktorá nakoniec prežila.

V ďalšej scéne vidíme vtipný rozhovor medzi Tonym a Pepper o kustovnici čínskej a.k.a. bobuľkách goji.

Nechýba ani rozhovor medzi Tonym a jeho otcom Howardom v minulosti, ktorý je veľmi podobný tomu z filmu.

Ďalším dvom scénam kraľuje Rocket Raccoon a jeho humor. V jednej z nich sa snaží Thora na Asgarde presvedčiť k tomu, aby sa sústredil na ich misiu.

V tej druhej si robí srandu z tímu Avengers kvôli tomu, že si nevedeli rady s mimozemskou rasou Chitauri počas invázie mesta New York (prvý Avengers film). Tony Stark tak berie do ruky holiaci strojček a Rocketovi oholí kúsok hlavy.

V úplne poslednej scéne vidíme War Machina, ktorý sa pýta Captaina Americu úplne logickú otázku: Prečo nevyskočil z lietadla ešte skôr, ako dopadlo do mora?

Scéna s Hulkom sa síce v bonusoch nenachádza, no určite ju medzi vymazané a nedokončené scény treba počítať. Ktorá z nich sa vám teda páčila najviac?

Zdroj: vox.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  Pridaj komentár