v

Vypočujte si všetky soundtracky od Hansa Zimmera! | Batman v Superman: Dawn of Justice

red pár dňami sa nám ukázal nový soundtrack s názvom Featurette pre nadchádzajúci film Batman v Superman: Dawn of Justice, ktorý nám ponúkol náhľad na nesmrteľnú tvorivosť skladateľa Hans Zimmera, v spolupráci s Junkie XL. Soundtrack je taktiež možné si zakúpiť. Pár dní do minulosti pridal youtube kanál Water Tower Music všetkých 18 skladieb, ktoré si môžete vychutnať pod článkom v plnom rozsahu. Táto hudba by mala fanúšika naladiť na tú správnu vlnu, pretože film k nám dorazí už zajtra!

Už v januári, Warner Bros a Water Tower Music vydali úplný zoznam skladieb pre tento film. Zakúpiť si môžete Deluxe balíček 2-CD, digitálnu Deluxe verziu a 3-Disk Deluxe set, ktorý obsahuje viac ako 90 minút hudby, 5 bonusových skladieb, exkluzívny plagát a poznámky k nahrávkam od samotných skladateľov. Teraz už neostáva nič iné, len si vychutnať týchto 18 skladieb a nezabudnite, že zajtra k nám prichádza úsvit spravodlivosti! Vidíme sa v kine!

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár