Steam spustil zimný výpredaj hier. Na známych tituloch ušetríte desiatky EUR

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zimný výpredaj hier na Steame 2019

Gabe Newell si opäť ide po naše peniaze. Bol spustený zimný výpredaj hier na Steame, ktorý potrvá počas sviatkov až do nového roka. Známe tituly s veľkou zľavou si budete môcť kúpiť až do 2. januára.

Pokiaľ neviete, pre ktorý, resp. ktoré hry zvážiť, pripravili sme pre vás zopár tipov na skvelé zľavy.

TIP č. 1: The Witcher 3: Wild Hunt

8,99 € (29,99 €) – Zľava -70 %

Na Netflixe vyšiel rovnomenný seriál podľa kníh, ktoré inšpirovali aj vznik známej hernej série od vývojárov CD Projekt. Konkrétne tretí diel je považovaný za vôbec najlepší doteraz, pričom po vydaní v roku 2015 ho mnohí prehlásili za vôbec najlepšiu hru všetkých čias. Po vydaní obdržal až 250 takýchto titulov v podobe rôznych prestížnych ocenení, čo je rekord.

Dodnes sa predalo vyše 20 miliónov kópií Witchera 3, ktorý rozpráva príbeh Geralta z Rivie, notoricky známeho lovca monštier, ktorý hľadá svoju stratenú adoptívnu dcéru Ciri.

TIP č. 2: GTA 5

14,99 € (29,99 €) – Zľava -50 %

Legendárna séria naposledy pokračovala v roku 2013, kedy vyšlo Grand Theft Auto V. Vďaka ikonickému statusu predchádzajúcich hier a vývojárskym rozhodnutiam Rockstar Studios sa dodnes predalo vyše 115 miliónov kópií, vďaka čomu sa z GTA 5 stala tretia najlepšie predávajúca hra všetkých čias.

Vývojári neustále pridávajú nový obsah a rozšírenia pre GTA Online.

TIP č. 3: PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

14,99 € (29,99 €) – Zľava -50 %

PUBG je jedna z najpopulárnejších hier, ktoré fungujú na princípe takzvaného „Battle Royale“ módu. Zóna, na ktorej môžu hráči medzi sebou bojovať, sa postupom času zmenšuje, vďaka čomu sú nútení sa navzájom skôr či neskôr pozabíjať. Ten, kto ostane posledný, vyhráva a má možnosť uvidieť ikonickú frázu „Winner Winner Chicken Dinner„.

Po skorých problémoch s optimalizáciou, bugmi a inými technickými komplikáciami je PUBG jednou z najúspešnejších hier vôbec, pričom dodnes sa teší obrovskej komunite aktívnych hráčov.

TIP č. 4: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

7,99 € (19,99 €) – Zľava -60 %

Ubisoft dokázal z chladného vydania v roku 2015 spraviť titul, ktorý si zahralo už 45 miliónov ľudí. Po neuspokojivých predajoch a kritike sa vývojári zamerali na opravenie chýb a vydanie množstva bezplatného obsahu, ktorým výrazne zvýšili kvalitu titulu.

Dnes je taktická strieľačka Rainbow Six Siege natoľko úspešná, že sa z nej stala hra elektronických športov.

TIP č. 5: Poly Bridge

1,63 € (8,19 €) – Zľava -80 %

Poly Bridge je skvelá oddychovka, ak pre vás oddych znamená aktívne rozmýšľanie a ľahký stres z padania mostov.

Novozélandské indie štúdio Dry Cactus vydalo v roku 2016 jednoduchú, no atraktívnu hru, v ktorej staviate mosty, po ktorých potom prejdú vozidlá, aby sa dostali do svojho cieľa. Miesto na tomto zozname si zaslúži aj vďaka tomu, že teraz si ju môžete kúpiť za cenu lacnej kávy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zľavnené hry nájdete na oficiálnom webe platformy Steam.

Zdroj: Steam

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -