Halloweensky Špeciál 2018 #1 – Vyrežte si do tekvice Thanosa!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vitajte pri našom prvom tohtoročnom Halloweenskom špeciáli. Sme veľmi radi, že tak ako vlani, aj tento rok vás budeme môcť pripraviť na Halloween aspoň s pár článkami, ktoré veríme, že si vychutnáte, či už tento sviatok oslavujete alebo nie. Do 31. októbra však ešte zostáva pár dní, a tak sme si povedali, že na Halloweensku náladu zo začiatku netreba iba odporúčať horory. Preto sme sa zamerali skôr na kreatívnejšiu vec do vašich domácností.

Vyrežte si do tekvice Thanosa!

Tak ako každý rok, Halloween sa blíži. Na našu stránku však už dorazil a pri našom prvom sviatočnom článku sme si povedali, prečo ho nespojiť s niečím milovaným. Každý z vás tu nepochybne videl film Avengers: Infinity War a asi mnohým ostal v pamäti. Aby ste si ho však mohli pripomenúť aj počas tohto sviatku, Marvel nám priniesol video, ktoré sa o to postará.

Vyrezávanie Halloweenskych tekvíc je samozrejme tradíciou a je len na každom z vás, akú si vytvorí. Ak si ju však budete chcieť tento rok trošku okoreniť, Marvel prišiel so svojou vlastnou šablónou na vyrezanie. Na nej je nakreslený Thanos, ktorý je momentálne symbolom všetkých Marveloviek. Aby vám však prácu uľahčili, vydali aj video, kde sa moderátori snažia túto skicu do tekvice vyrezať.

Určite sa im to teda podarilo a Thanos tak dostal len ďalší nový rozmer. Svietiaci efekt mu veľmi pristane a my veríme, že takáto tekvica sa určite hodí každému do domácnosti. Či sa teda vyhráte ešte aj s tou fialovou farbou je už na vás, no určite to celej tekvici dodáva ďalší zvláštny efekt. Túto skicu si samozrejme môžete doma vytlačiť – stiahnuť si ju môžete tu.

Na internete však nájdete aj kopu ďalších neoficiálnych šablón s rôznymi Avengermi. My sme ich zopár našli tu ale aj tu. Samozrejme sa tam miešajú aj s postavami z úplne iných filmov, takže výber je len na vás. Veríme však, že ak sa tento rok rozhodnete do svojej domácnosti vyrezať tekvicu, tieto skice vám nepochybne pomôžu urobiť z nej perfektne do filmu radenú dekoráciu.

Na internete nájdete mnoho ďalších tekvíc, na ktorých sú vyrezané postavy z Marvel filmov
Na internete nájdete mnoho ďalších tekvíc, na ktorých sú vyrezané postavy z Marvel filmov; Zdroj: maniacpumpkincarvers.com

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -