Film Creed 2 sa začne natáčať už onedlho! Stihnú ho však filmári dokončiť do jesene 2018, kedy je naplánovaná premiéra?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec Michael B. Jordan v poslednej dobe propaguje jeho najnovší film, ktorého je súčasťou – Black Panther. Svetová premiéra sa odohrala pred niekoľkými dňami a už teraz sa o filme hovorí ako o najlepšom Marvel filme vôbec. Herec si zahral zápornú postavu Erika Killmongera a od kritikov si vyslúžil pochvalu. Po premiére prišli na rad nevyhnutné rozhovory, v ktorých však padali otázky aj na jeho nadchádzajúci film Creed 2. Vďaka tomu nám konečne odhalil, kedy sa daná snímka začne natáčať!

Zdroj: wallpapermade.com

Kedy sa začne výroba filmu Creed 2?

Od minulého leta sa o filme veľa rozprávalo, keď Sylvester Stallone začal zdielať nostalgické fotografie. Taktiež nám bolo ukázané celé herecké obsadenie a režisér. Projekt sa teda posúva na novú úroveň a tou bude už samotná výroba. Tá by sa mala začať v najbližších mesiacoch, čo nám herec prezradil týmito slovami:

„Práve teraz sme v procese dodatočného písania scenára a ubezpečujeme sa, aby bolo všetko dokonalé. Nie sme si ešte úplne istí, kedy začíname. Určite to ale bude v nasledujúcich mesiacoch a pokúsime sa priniesť skvelý film s názvom Creed 2!“

Zdroj: dearcastandcrew.com

Na režisérske kreslo zasadol Steven Caple Jr. a prezval žezlo po tom, čo Ryan Coogler odišiel k inému projektu. Taktiež sa hovorilo, že scenár pripraví Sylvester Stallone, no nestalo sa tak. Síce sa na tom podujal, no pomáhal mu v tom scenárista Cheo Hodari Coker. Veľkú dôveru venovalo vyššie menovaným samotné filmové štúdio, ktoré si určite neúspech nepripúšťa. A niet sa čomu diviť. Creed 2 by mohol byť totižto skutočne kvalitným zážitkom, na ktorý budeme dlho spomínať!

Ako povedal Michael B. Jordan, všetci sa snažia docieliť „silnej návratnosti,“ aby nám príbeh predstavil hlbšie myšlienky. Vydanie filmu by malo prísť na jeseň 2018 a preto veríme, že sa produkcii podarí vyplniť všetky plány. Sylvester Stallone bol v posledných týždňoch relatívne ticho ohľadom pripravovaného počinu a namiesto toho sa venoval sociálnym sietiam. Na nich sme si mohli všimnúť spomienky na staré snímky s legendárnym Rockym. Herec to robí z dôvodu, aby nám pospájal daný dej a príbeh s tým prichádzajúcim, ktorý sa už nezastaviteľne blíži.

Zdroj: blutterbunged.com

Máte radi tento filmový žáner? Ak áno, určite nám dajte vedieť do komentára, čo si o tom myslíte. Creed 2 by mohol zarobiť nemalé peniaze a stať sa kvalitným lákadlom. Či sa im to však podarí uvidíme po vypustení prvého traileru, ktorý je zatiaľ v nedohľadne. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -