Vyšiel nový teaser na 11. sériu Doctor Who! Ste spokojní s novou doktorkou?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vyšiel nový teaser na 11. sériu Doctor Who!

Úspešný a najme populárny britský seriál Doctor Who sa už čoskoro vracia na naše obrazovky. Po ročnej prestávke sa show vracia a ako už asi všetci viete, s obrovskými zmenami. Tentokrát nás tvorcovia zoznámia s 13. doktorom, ktorým sa však stala žena. Tú si zahrá herečka Jodie Whittaker, ktorá sa nám už pred niekoľkými mesiacmi odhalila na prvých teaser obrázkoch.

Tentokrát však prichádza úplne prvý teaser trailer, ktorý síce neodhaľuje skutočné zábery zo seriálu, no určite dokáže navnadiť každého fanúšika. Tvorcovia sa rozhodli teaser ukázať počas včerajšieho finále Majstrovstiev Sveta vo Futbale 2018. Ide teda o prvý pokus stanice o promovanie novej série a vyzerá to tak, že to myslia vážne. Predsa len, taká reklama zrovna lacná určite nebola.

Ak ste však sklamaní, že ste nevideli nič relatívne nové, nebojte sa. Už o týždeň tu máme Comic-Con, kde má naplánovaný panel aj práve tento seriál. Bude sa na ňom oslavovať jeho história ale aj preberať kontroverzné ženské obsadenie. Panel by sa mal zakončiť prvý oficiálnym trailerom, ktorý by mal výjsť aj online.

11. séria je naplánovaná na Október tohto roku. Nepochybne sa teda v traileri dozvieme presný dátum premiéry. Okrem hlavnej predstaviteľky sa za tento čas stihli vymeniť aj producenti. Chris Chibnall sa postará o kompletnú produkciu, zatiaľ čo Stevena Moffata s Brianom Minchinom nahradia výkonní producenti Matt Strevens a Sam Hoyle. Určite bude teda veľmi zaujímavé sledovať, ako sa seriál bude zviditeľnovať. Doteraz totižto fanúšikovia neboli zrovna nadšení kontroverzným obsadením 13. doktora.

Tešíte sa na 11. sériu? Čo hovoríte na Jodie Whittaker ako 13. doktorku? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -